Кир Василій (Івасюк) очолив поминальні Богослужіння за Михайлом Вишиванюком

2017-06-17 16:22:40

17 червня минула річниця з дня смерті Михайла Васильовича Вишиванюка. З цієї нагоди Єпарх Коломийсько-Чернівецький очолив Божественну Літургію в катедральному Соборі Преображення Христового м. Коломиї.

Спільно з архієреєм молились настоятель собору о. Володимир Білослудцев та священики о. Олександр Волощук, о. Олександр Селезінка, о. Віктор Прийдун, о. Юрій Андрійчук, о. Віталій Марук, о. Сергій Трифяк.

По завершенні Літургії архієрей відслужив також панахиду, після якої виголосив повчальну науку в якій сказав: “Кожна людина приходить на світ і мусить з нього піти - це порядок, який встановив Господь. Проте кожному з нас після смерті прийдеться складати звіт за власне життя. Там не враховуватимуться багатства яких ми нажили, а тільки наша молитва і діла милосердя, які стануть дорогою до життя з Небесним Отцем.

Ми в даний час можемо тільки молитися за упокій душі Михайла Васильовича, щоб Господь Бог прийняв його в Царство Небесне і сотворив вічну пам’ять”.

Після Богослужінь владика Василь відвідав с. Іванівці, де похований покійний Михайло Вишиванюк. Там Кир Василій (Івасюк) разом з митрополитом Івано-Франківським УАПЦ Кир Андрієм (Абрамчуком) освятили надгробний пам’ятник.

Джерело: Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії