В м. Городенка при парафії Святого Миколая першопричасників готували впродовж року

2017-06-18 18:54:02

Милосердя відкрий нам Благословенная Богородице….”

18 червня 2017 року Божого у свято Пресвятої Євхаристії при парафії Святого Миколая м. Городенка Коломийсько-Чернівецької Єпархії УГКЦ відбулося свято Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя.

Напередодні, у суботу, наймолодші парафіяни перший раз у своєму житті приступили до Таїнства Покаяння. В неділю під час Божественної Літургії діти прийняли Євхаристійного Ісуса у Святому Причасті до своїх маленьких сердець.

До Першої Сповіді та Святого Причастя діти ретельно готувалися впродовж цілого року в супроводі сотрудника церкви Святого Миколая м. Городенка о. Богдана Сілецького, приходячи з батьками кожної неділі до парафіяльного храму на катехитичні науки.

Під час проповіді о.Микола Вонсуль, парох храму Святого Миколая, наголосив, що кожен християнин покликаний Богом до святості.

Дорога до святості не є легкою – на ній людина зустрічає дуже багато труднощів та перешкод, однак Господь скріпляє нас своїм даром Пресвятої Євхаристії – Своїм Тілом і Пресвятою Кровю. Євхаристія – це духовна пожива, яка дає нам правдиве життя у якому перебуває Бог” - зазначив проповідник. Після завершення Святої Літургії о. Микола, за виробленою традицією парафії, подарував дітям вервички, молитовники та пам’ятні альбоми про перше Святе Причастя, також привітав дітей з величним днем у їхньому житті, побажавши кожному першопричаснику Божого Благословення і Божого зміцнення на дорозі до святості.

Звертаючись до батьків, священик подякував їм за зусилля у християнському вихованні дітей, а також заохотив їх і надалі виховувати своїх дітей у вірі Христовій та прикладом свого життя передавати їм любов до Бога та ближніх. Після молитви у храмі свято Першого Причастя продовжилося на парафіяльному подвірї, де діти разом із священиками, батьками, хресними та запрошеними гостями мали можливість разом розділити радість свята, співаючи духовні пісні.

Автор: о. Богдан Сілецький, для прес-служби єпархії