Покликання - це Божий план стосовно кожної людини”,- владика Василь (Івасюк)

2017-06-18 22:00:32

18 червня у смт. Ворохта на парафії Різдва Пресвятої Богородиці гостинно зустрічали єпарха Коломийсько-Чернівецького Кир Василія (Івасюка).

Парафіяни храму були щасливі бачити архієрея, адже попередній візит був здійснений ще владикою Миколаєм Сімкайло у 2008 році.

Парох храму о. Василь Михайлюк, зустрів владику Василія разом з парафінами та дітьми, які, за давнім українським звичаєм, тримали у своїх руках хліб, сіль та рушник.
Після віршованих вітань о. Василь запросив архієрея помолитися з усією громадою в храмі за мир та спокій у нашій державі та за мирне майбутнє.

Зайшовши до храму, Кир Василій очолив Службу Божу у співслужінні чотирьох священнослужителів Яремчанського протопресвітеріату. Після прочитання Євангелія Кир Василій виголосив проповідь, провідною темою якої було покликання: “Покликання - це Божий план стосовно кожної людини. Тому нема людини “без покликання”. Кожна людина покликана Богом до життя і бути Його співрозмовником: слухати і відповідати. У цьому діалозі Бог кличе особисто кожного по імені і розкривається єдиний неповторний сенс свого життя та пропонує вільно прийняти цей дар покликання. Це значить, що кожна людина несе особисту відповідальність за реалізацію покликання.

Кожне покликання є безцінним в очах Божих. Гідність нашого покликання полягає в тому, що нас кличе Ісус Христос словами: “Не ви Мене вибрали, а Я вас вибрав і призначив, щоб ви йшли і плід принесли та, щоб тривав ваш плід” (Ів.15,16). Отож, кожне покликання має конкретне завдання і визначену ціль: принести відповідні плоди, бо “Всяке дерево, що не родить доброго плоду, рубають і в вогонь кидають” (Мт. 7,19).”

Також архієрей привітав усіх татусів із їхнім святом, “днем батька”, побажавши, щоб кожен батько міг піклуватися дітьми і пишатися їх розвитку, духовними та моральними здобутками у сьогоднішньому світі.

По завершенні Літургії парох подякував владиці за батьківське слово, яке залишилося у серці кожного парафіянина і збагатило його любов’ю та живим Божим Словом. На знак вдячності, представники вівтарної дружини вручили архієрею квіти разом із побажанням про частіші візити до смт. Ворохта.

На завершення владика освятив хрест та фундамент для побудови каплиці. Опісля архієрей уділив всім своє благословення через обряд мирування, а також зробив спільне фото з парафіянами храму Різдва Пресвятої Богородиці смт. Ворохта.

Автор: Василь СМЕТАНЮК, для прес-служби єпархії