Коломийсько-Чернівецька єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Кир Василь (Івасюк) уділив св. Тайну Священства диякону Роману Малярчуку

2017-07-02 22:46:33

У четверту неділю по Зісланню Святого Духа Церква вшановує свято Всіх святих українського народу. З нагоди цього свята на парафію Всіх святих українського народу із пастирським візитом прибув правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії владика Василь (Івасюк). Єпископа зустрічали перед дверима храму парох о. Олег Гриців із дітьми, які віршовано та привітно запросили Владику очолити Архієрейську Літургію.

По прочитанні Євангелії дияконом, архієрей виголосив проповідь, в якій звернув увагу на те, що рішенням Синоду єпископів УГКЦ у четверту неділю після Зіслання Святого Духа відзначається празник Всіх святих Українського Народу, до яких належать 13 пратулинських мучеників та 27 блаженних новомучеників, проголошених Папою Іваном Павлом ІІ у 2001 р.

Святі українського народу йшли дорогою жертовності і любові до ближнього. “Коли ми любимо один одного, то Бог у нас перебуває, і його любов у нас досконала” (I Ів. 4,12). Цей празник нагадує про наше покликання до святості. Отже, приклад Христа та всіх святих надихає нас вибирати вузьку дорогу, що веде до неба, а не втікати від широкої дороги, котра веде на загибель.
Віримо, що Мати Божа Неустанної Помочі допоможе наслідувати українських святих, а Господь благословить і дасть сил йди втриматися на серпантинах цього життя, крокуючи дорогою правди”, - сказав владика Василь.

Під час Архієрейської Літургії кир Василь (Івасюк) уділив св. Тайну Священства диякону Роману Малярчуку, який як і інші бажав стати ревним священиком, щоб нести слово Боже поміж людей.

Після Літургії нововисвячений о. Роман подякував кир Василю та батькам за те, що допомогли стати на дорогу служіння Богу. Новопоставлений священик запевнив, що належно виконуватиме свої обов’язки та поучатиме вірян добрим прикладом власного життя. В свою чергу владика подякував батькам за те, що виростили сина та відали на служіння Богу.

На завершення Архієрей помолився молитву над дітьми та освятив їх свяченою водою. Далі о. Роман уділив своє перше благословення усім парафіянам храму. Після чого всі вийшли на вулицю, щоб освятити воду та подякувати гостям, які завітали на храмове свято.

Парох храму о. Олег Гриців також висловив слова вдячності всім жертводавцям храму і єпископу, що відвідав їхню парафію. 

 

Автор: Василь Сметанюк, для прес-служби єпархії
Останні новини
334

Молодіжний християнський екологічно- відпочинковий вишкільний табір товариства "Агапе"
2017-07-25 15:38:50
З 17 по 23 липня відбувся вишкільний табір товариства Божої Любові в урочищі Довжинець села Бистриця.

Як у Карітасі коломийських бабусь і дідусів навчають користуватися комп’ютерами
2017-07-25 15:27:14
При благодійному фонді “Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії” функціонує проект “Університет третього віку”, який є чудовою можливістю для спілкування, нових знайомств, розширення світогляду, а також набуття нових знань та можливостей самореалізації для осіб літнього віку.

Веселі канікули у Фитькові
2017-07-25 14:43:18
17 липня 2017 р. Б. на парафії Св. Параскеви у с. Фитьків Тисменичанського деканату, проводились “Веселі канікули з Богом” під проводом о. Петра Майби, салезіянина та аніматорів зі Львова.

Останній шлях очільника Городенки
2017-07-24 20:51:05
24 липня 2017 р. Б. жителів міста Городенка в міському Палаці Культури зібрала сумна подія, адже саме цього дня містяни проводжали в останню путь свого керівника Степана Яворського, який в 2014 році був втретє обраний міським головою.

Веселі канікули з Богом на парафії Воскресіння Христового села Воскресінці
2017-07-24 19:15:00
На парафії Воскресіння Христового відбувся літній відпочинковий табір для дітей “Веселі канікули з Богом - 2017”. Протягом усіх днів діти мали змогу цікаво і весело провести час у духовному зростанні та фізичному розвитку.

Наказом Міністерства юстиції України затверджено Положення про Душпастирську раду з питань релігійної опіки в пенітенціарній системі України
2017-07-24 10:53:36
Міністерством юстиції видано наказ від 05.07.2017 № 2170/5 “Про затвердження Положення про Душпастирську раду з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України”.

Фронтові благословення воїнам і дітям: капелан Микола Мединський повернувся з передової у зоні АТО
2017-07-24 10:11:13
Капелан Микола Мединський, керівник громадської організації “Фронтова капеланія Шлях Єднання”, клірик Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, повернувся з передової у зоні АТО, пише Укрінформ.

У сьому неділю по Зісланні Святого Духа владика Василій (Івасюк) молився у смт. Заболотові
2017-07-23 21:07:28
У неділю 23 липня в смт.Заболотів до парафії Архистатига Михаїла із пастирським візитом прибув правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Василій (Івасюк). Єпископа зустрічали перед дверима храму парох о.Захар Михасюта, всечесні отці та молодь парафії, яка віршовано привітала архієрея.

Єпарх Коломийсько-Чернівецький відвідав прощу народів та національностей у Тячеві (Закарпаття)
2017-07-23 20:03:19
22 липня, владика Василь (Івасюк) на запрошення єпарха Мукачівського Кир Мілана (Шашіка) прибув до м. Тячів, де вже дванадцятий рік поспіль відбувається проща народів та національностей.

"Спогади як спадок – в Коломиї презентували книгу про тернопільське коріння Патріарха Любомира Гузара"
2017-07-23 09:27:06
22 липня в Музею писанкового розпису презентували книгу Володимира Чистуха “Завалівське коріння Блаженнішого Любомира Гузара”.
 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Микола Романенчук

  Віце-економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-секретар
  піддиякон Микола Мотрук
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  +380930823268

  Канцелярія єпархії
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com


  Наші кнопки
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  Коломия ВЕБ Портал
 • Розміщення
  Дата-центра ВОЛЯ