Кир Василь (Івасюк) уділив св. Тайну Священства диякону Роману Малярчуку

2017-07-02 22:46:33

У четверту неділю по Зісланню Святого Духа Церква вшановує свято Всіх святих українського народу. З нагоди цього свята на парафію Всіх святих українського народу із пастирським візитом прибув правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії владика Василь (Івасюк). Єпископа зустрічали перед дверима храму парох о. Олег Гриців із дітьми, які віршовано та привітно запросили Владику очолити Архієрейську Літургію.

По прочитанні Євангелії дияконом, архієрей виголосив проповідь, в якій звернув увагу на те, що рішенням Синоду єпископів УГКЦ у четверту неділю після Зіслання Святого Духа відзначається празник Всіх святих Українського Народу, до яких належать 13 пратулинських мучеників та 27 блаженних новомучеників, проголошених Папою Іваном Павлом ІІ у 2001 р.

Святі українського народу йшли дорогою жертовності і любові до ближнього. “Коли ми любимо один одного, то Бог у нас перебуває, і його любов у нас досконала” (I Ів. 4,12). Цей празник нагадує про наше покликання до святості. Отже, приклад Христа та всіх святих надихає нас вибирати вузьку дорогу, що веде до неба, а не втікати від широкої дороги, котра веде на загибель.
Віримо, що Мати Божа Неустанної Помочі допоможе наслідувати українських святих, а Господь благословить і дасть сил йди втриматися на серпантинах цього життя, крокуючи дорогою правди”, - сказав владика Василь.

Під час Архієрейської Літургії кир Василь (Івасюк) уділив св. Тайну Священства диякону Роману Малярчуку, який як і інші бажав стати ревним священиком, щоб нести слово Боже поміж людей.

Після Літургії нововисвячений о. Роман подякував кир Василю та батькам за те, що допомогли стати на дорогу служіння Богу. Новопоставлений священик запевнив, що належно виконуватиме свої обов’язки та поучатиме вірян добрим прикладом власного життя. В свою чергу владика подякував батькам за те, що виростили сина та відали на служіння Богу.

На завершення Архієрей помолився молитву над дітьми та освятив їх свяченою водою. Далі о. Роман уділив своє перше благословення усім парафіянам храму. Після чого всі вийшли на вулицю, щоб освятити воду та подякувати гостям, які завітали на храмове свято.

Парох храму о. Олег Гриців також висловив слова вдячності всім жертводавцям храму і єпископу, що відвідав їхню парафію.

Автор: Василь Сметанюк, для прес-служби єпархії