Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Кир Василь (Івасюк) уділив св. Тайну Священства диякону Роману Малярчуку

2017-07-02 22:46:33

У четверту неділю по Зісланню Святого Духа Церква вшановує свято Всіх святих українського народу. З нагоди цього свята на парафію Всіх святих українського народу із пастирським візитом прибув правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії владика Василь (Івасюк). Єпископа зустрічали перед дверима храму парох о. Олег Гриців із дітьми, які віршовано та привітно запросили Владику очолити Архієрейську Літургію.

По прочитанні Євангелії дияконом, архієрей виголосив проповідь, в якій звернув увагу на те, що рішенням Синоду єпископів УГКЦ у четверту неділю після Зіслання Святого Духа відзначається празник Всіх святих Українського Народу, до яких належать 13 пратулинських мучеників та 27 блаженних новомучеників, проголошених Папою Іваном Павлом ІІ у 2001 р.

Святі українського народу йшли дорогою жертовності і любові до ближнього. “Коли ми любимо один одного, то Бог у нас перебуває, і його любов у нас досконала” (I Ів. 4,12). Цей празник нагадує про наше покликання до святості. Отже, приклад Христа та всіх святих надихає нас вибирати вузьку дорогу, що веде до неба, а не втікати від широкої дороги, котра веде на загибель.
Віримо, що Мати Божа Неустанної Помочі допоможе наслідувати українських святих, а Господь благословить і дасть сил йди втриматися на серпантинах цього життя, крокуючи дорогою правди”, - сказав владика Василь.

Під час Архієрейської Літургії кир Василь (Івасюк) уділив св. Тайну Священства диякону Роману Малярчуку, який як і інші бажав стати ревним священиком, щоб нести слово Боже поміж людей.

Після Літургії нововисвячений о. Роман подякував кир Василю та батькам за те, що допомогли стати на дорогу служіння Богу. Новопоставлений священик запевнив, що належно виконуватиме свої обов’язки та поучатиме вірян добрим прикладом власного життя. В свою чергу владика подякував батькам за те, що виростили сина та відали на служіння Богу.

На завершення Архієрей помолився молитву над дітьми та освятив їх свяченою водою. Далі о. Роман уділив своє перше благословення усім парафіянам храму. Після чого всі вийшли на вулицю, щоб освятити воду та подякувати гостям, які завітали на храмове свято.

Парох храму о. Олег Гриців також висловив слова вдячності всім жертводавцям храму і єпископу, що відвідав їхню парафію. 

 

Автор: Василь Сметанюк, для прес-служби єпархії
Останні новини
356 pages

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

Будинок нічного перебування”: як змінилося життя безпритульних
2018-01-17 16:04:14
Вони зраджені, залишені рідними й друзями на призволяще… Кожного дня люди позбавлені даху над головою намагаються жити, щоправда поза межами соціуму, який їх відкинув.

Для духовенства Коломийської єпархії провели тренінг “10 кроків парафіяльної громади до проекту”
2018-01-15 14:27:23
Сьогодні в приміщенні БФ “Карітасу Коломийської єпархії” розпочався тренінг “10 кроків парафіяльної громади до проекту” для духовенства єпархії.

У місті над Прутом лунала стоголоса коляда
2018-01-15 00:35:28
14 січня з благословення правлячого архиєрея Коломийської єпархії кир Василія (Івасюка) до Коломиї на цьорічний фестиваль вертепів “Різдво - час Божого милосердя” з’їхалось десять колективів.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди