Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Кир Василь (Івасюк) уділив св. Тайну Священства диякону Роману Малярчуку

2017-07-02 22:46:33

У четверту неділю по Зісланню Святого Духа Церква вшановує свято Всіх святих українського народу. З нагоди цього свята на парафію Всіх святих українського народу із пастирським візитом прибув правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії владика Василь (Івасюк). Єпископа зустрічали перед дверима храму парох о. Олег Гриців із дітьми, які віршовано та привітно запросили Владику очолити Архієрейську Літургію.

По прочитанні Євангелії дияконом, архієрей виголосив проповідь, в якій звернув увагу на те, що рішенням Синоду єпископів УГКЦ у четверту неділю після Зіслання Святого Духа відзначається празник Всіх святих Українського Народу, до яких належать 13 пратулинських мучеників та 27 блаженних новомучеників, проголошених Папою Іваном Павлом ІІ у 2001 р.

Святі українського народу йшли дорогою жертовності і любові до ближнього. “Коли ми любимо один одного, то Бог у нас перебуває, і його любов у нас досконала” (I Ів. 4,12). Цей празник нагадує про наше покликання до святості. Отже, приклад Христа та всіх святих надихає нас вибирати вузьку дорогу, що веде до неба, а не втікати від широкої дороги, котра веде на загибель.
Віримо, що Мати Божа Неустанної Помочі допоможе наслідувати українських святих, а Господь благословить і дасть сил йди втриматися на серпантинах цього життя, крокуючи дорогою правди”, - сказав владика Василь.

Під час Архієрейської Літургії кир Василь (Івасюк) уділив св. Тайну Священства диякону Роману Малярчуку, який як і інші бажав стати ревним священиком, щоб нести слово Боже поміж людей.

Після Літургії нововисвячений о. Роман подякував кир Василю та батькам за те, що допомогли стати на дорогу служіння Богу. Новопоставлений священик запевнив, що належно виконуватиме свої обов’язки та поучатиме вірян добрим прикладом власного життя. В свою чергу владика подякував батькам за те, що виростили сина та відали на служіння Богу.

На завершення Архієрей помолився молитву над дітьми та освятив їх свяченою водою. Далі о. Роман уділив своє перше благословення усім парафіянам храму. Після чого всі вийшли на вулицю, щоб освятити воду та подякувати гостям, які завітали на храмове свято.

Парох храму о. Олег Гриців також висловив слова вдячності всім жертводавцям храму і єпископу, що відвідав їхню парафію. 

 

Автор: Василь Сметанюк, для прес-служби єпархії
Останні новини
347 pages

В УГКЦ офіційно створено Чернівецьку єпархію та призначено Правлячого єпископа
2017-11-18 21:17:28
У суботу, 18 листопада 2017 року, відповідно до рішення Синоду Єпископів УГКЦ, створено Чернівецьку єпархію шляхом виокремлення її з Коломийсько-Чернівецької єпархії.

Я зустрів на порозі храму людей, які зберегли віру нам і передали її своїм нащадкам”, - Глава УГКЦ на інтронізації в Чернівцях
2017-11-18 19:16:18
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав 18 листопада, у день пам’яті священномучеників Галактіона й Епістими, увів владику Йосафата (Мощича) на престол Правлячого єпископа новоствореної Чернівецької єпархії.

Про все, крім політики”. Фестиваль духовної пісні
2017-11-16 22:56:57
З нагоди відзначення 125-річчя з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, У Коломиї відбудеться 4-ий фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”.

Конкурс молодіжних інновацій в Україні
2017-11-16 15:43:45
Комісія “Справедливість та мир” проводить конкурс молодіжних інновацій в Україні Lаudato Si Startup Challenge. Laudato Si’ Startup Challenge є натхнений енциклікою Папи Франциска _Laudato Si_ і є світовою ініціативою, направленою на заохочення пошуку рішень світовим проблемам людства за допомогою інноваційних стартапів.

Чин інтронізації першого єпископа Чернівецької єпархії УГКЦ
2017-11-15 21:10:43
18 листопада о 12.00, у катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці м. Чернівці відбудеться Архиєрейська Літургія та Чин інтронізації першого правлячого єпископа новоствореної Чернівецької єпархії УГКЦ владики Йосафата (Мощича).

У Коломиї відбудеться пісений фестиваль “Все упованіє на тебе Мати возлагаю”
2017-11-15 20:38:09
З нагоди відзначення 125-річчя з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, у Коломиї відбудеться фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”.

Засідання Комісії душпастирства охорони здоров’я Коломийської єпархії
2017-11-15 13:51:41
14 листопада 2017 року Божого в єпархіальному управлінні Коломийської єпархії відбулося засідання Комісії душпастирства охорони здоров’я. На засіданні, крім медичних капеланів нашої єпархії, також був присутній голова руху “За тверезість” отець Ярослав Стеф’юк.

Духовенство та студенти провели товариську зустріч з волейболу
2017-11-15 13:15:10
14 листопада за сприяння дирекції Коломийського політехнічного коледжу відбулася дружня зустріч між волейбольними командами священиків Коломийського деканату та студентів кафедри “Фізична культура” Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

За знаннями в “Карпати”
2017-11-14 18:01:52
Молодіжний центр Коломийсько-Чернівецької єпархії гостинно відкрив двері для учасників Академії Успішної Молоді. П’ята сесія тривала з 10 по 12 листопада, тема якої : “Стратегія та планування”.

Святий Миколай чекає на своїх помічників
2017-11-14 14:12:03
У Карітасі Коломийсько-Чернівецької єпархії стартувала акція “Допоможи святому Миколаю прийти до дітей-сиріт”. Цьогоріч листи до Святого написали близько півтори тисячі дітей.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди