Завершився табір “Карпати-фест”

2017-07-03 22:53:55

Мальовнича Дора зібрала молодих та ініціативних людей з різних куточків Івано-Франківської та Львівської областей на табір “Карпати-фест”. Табір відбувся у молодіжному центрі “Карпати”.

Веселі танці, банси, ігри, квести та підкорення могутньої Говерли допомогло усім здружитися та розкрити свій потенціал. Дружня атмосфера допомогла відпочити душею, а мальовнича природа - зміцніти духом.

Учасники отримали море позитиву та знайшли багато нових друзів. Окрім розважальної програми проводилася молитва та катехизація, під час якої кожен міг отримати відповідь на питання, що його цікавить від братів-семінаристів. Сім днів проминуло яскраво і надзвичайно швидко.

Усі таборята з нетерпінням чекають наступних заходів.

Автор: Ольга Савицька, для прес-служби єпархії

Снятин: потрійне свято на парафії Чуда Архистратига Михаїла
2017-09-20 17:22:17
У вівторок, 19 вересня, парафіяни храму Чуда Архистратига Михаїла, що в м. Снятин, святкували потрійне свято: храмовий празник, 130-річчя освячення їхньої святині та 30-ліття душпастирської праці митр. прот. Теодора Оробця. Очолив святочні заходи Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин.

Чин інтронізації першого правлячого єпископа Чернівецької єпархії відбудеться у листопаді
2017-09-20 17:02:12
18 листопада 2017 року в катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці м. Чернівці відбудеться Архиєрейська Літургія та Чин інтронізації першого правлячого єпископа новоствореної Чернівецької єпархії УГКЦ владики Йосафата (Мощича). Богослужіння очолить Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ. Початок о 12:00.

Молодіжний фестиваль сучасної християнської пісні “Christian Song Fest”
2017-09-20 12:25:29
Дорога молоде, Комісія у справах молоді Коломийської єпархії запрошує талановитих й обдарованих юнаків та дівчат, які прагнуть прославляти Бога співом, взяти участь в фестивалі-конкурсі сучасної християнської пісні “Christian Song Fest”.

Храмове свято на парафії св. Архистратига Михаїла в с. Рунгури
2017-09-19 18:26:21
19 вересня Церква вшановує день Спомину чуда Архістратига Михаїла в Колоссах. Для жителів с.Рунгури це не просто свято, це - храмовий день. Розділити радість торжества і відслужити святу Літургію до храму Чуда Архистратига Михаїла з’їхались 24 священики з сусідніх парафій.

Освячення приміщень гірського пошуково-рятувального поста на горі Піп Іван
2017-09-19 17:50:16
16 вересня декан Верховинський о. м. Роман Болехівський та віце-декан Івано-Франківський о. Владислав Іващак освятили приміщення гірського пошуково-рятувального поста на горі Піп Іван (2028 м. над рівнем моря) в Карпатах.

Постанови Синоду Єпископів УГКЦ 2017 року
2017-09-15 13:57:23
Святослав, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький Української Греко-Католицької Церкви, Високопреосвященним і Преосвященним владикам, всечесним отцям духовним, преподобним ченцям і черницям та мирянам помісної Української Греко-Католицької Церкви проголошую та оприлюднюю

Комунікат Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви
2017-09-14 19:25:59
Від 3 до 12 вересня 2017 року Божого у м. Львові-Брюховичах проходив Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, в якому брало участь 39 архиєреїв з України, країн Центральної та Західної Європи, Пiвнiчної і Пiвденної Америки та Австралiї.

В Делятині провели реколекції для ради катехитів та керівників гуртків
2017-09-14 18:22:31
У неділю, 10 вересня, в Делятинській катехитичній школі ім. Бл. Симеона Лукача відбулося засідання ради катехитів та керівників гуртків.

В УГКЦ проголосили про створення Чернівецької єпархії
2017-09-12 15:24:39
У вівторок, 12 вересня 2017 року, у Ватикані повідомлено про те, що Святіший Отець ознайомлений з рішенням Синоду Єпископів УГКЦ про створення Чернівецької єпархії з осідком в м. Чернівці. Територія нової єпархії буде виокремлена з дотеперішньої Коломийсько-Чернівецької єпархії та буде охоплювати Чернівецьку область. Єпархія буде належати до Івано-Франківської митрополії.

Бюро УГКЦ з питань екології оголошує Всеукраїнський конкурс “Відповідальність за створіння”
2017-09-08 19:44:54
Автори найкращих робіт отримають цінні нагороди, а їхні роботи будуть надруковані окремою збіркою, яка послужить підручним матеріалом для вчителів християнської етики, катехитів та проповідників. Серед переможців конкурсу буде розіграно суперприз – електричний велосипед.

о. Микола Романенчук

Віце-економ