Завершився табір “Карпати-фест”

2017-07-03 22:53:55

Мальовнича Дора зібрала молодих та ініціативних людей з різних куточків Івано-Франківської та Львівської областей на табір “Карпати-фест”. Табір відбувся у молодіжному центрі “Карпати”.

Веселі танці, банси, ігри, квести та підкорення могутньої Говерли допомогло усім здружитися та розкрити свій потенціал. Дружня атмосфера допомогла відпочити душею, а мальовнича природа - зміцніти духом.

Учасники отримали море позитиву та знайшли багато нових друзів. Окрім розважальної програми проводилася молитва та катехизація, під час якої кожен міг отримати відповідь на питання, що його цікавить від братів-семінаристів. Сім днів проминуло яскраво і надзвичайно швидко.

Усі таборята з нетерпінням чекають наступних заходів.

Автор: Ольга Савицька, для прес-служби єпархії