БФ “Карітас” впроваджує проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-07-04 13:57:32

Благодійний фонд “Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ” провів конференцію за участі представників семи “Карітасів” із всієї України, в тому числі зі Сходу, а також з Польщі.

Під час заходу знайомилися з новим проектом “Створення Центру підтримки сім’ї в якості моделі інтеграції внутрішньо переселених осіб і приймаючих громад в Україні”.

У фонді сформують команду, яка сприятиме покращенню спілкування та комунікації місцевих жителів з переселенцями, інформує прес-центр БФ “Карітас”.

Проект має на меті внести у взаємини східняків та західного люду мир, взаєморозуміння, а головне – християнську любов та повагу

“Ідея зародилася ще рік тому, коли ми відчули, що недостатньо тільки гуманітарної допомоги. Наші партнери спільно з нами розробили аналіз потреб людей, ми зрозуміли, що більш стратегічніша мета – навчити людей жити разом. В основі цих стосунків лежить сім’я. Наші методисти розробили певні програми і ми маємо майже три роки для того, щоб їх впровадити”, – розповідає Максим Бондаренко, національний координатор “Карітас України”, координатор проекту.

“Наша конференція є дуже важливою, тому що тут розглядаються питання осіб, які постраждали від війни, ці люди покинули свої домівки, школи, залишити місця, де вони виросли і переїхати на інше місце. Мета працівників Карітасу, – поговорити про те, як ми маємо підійти до людини з добротою нашого серця і подати руку”, – наголошує владика Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Василій Івасюк.

Джерело: Дзеркало Коломиї