В три заїзди заплановано Канікули з Богом на парафії Собору Успення Пресвятої Богородиці м. Чернівці

2017-07-04 17:01:31

Канікули з Богом на парафії Собору Успення Пресвятої Богородиці м. Чернівці заплановано три заїзди дитячих християнських таборів “Канікули з Богом”.

Катехитичне таборування проходитиме на базі Гошівського монастиря сестер Пресвятої Родини (табір триває). Другий заїзд дітей на базі приватної садиби в Карпатах біля Яремче в с. Ямна. Третій міський молодіжно-дитячий табір “Ойкос” в гірському урочищі “Стебник” смт. Берегомет Вижницького району.

В ці хвилини триває таборування в Гошеві, саме там, на даний момент, атмосфера позитивна. Монастир сестер Пресвятої Родини у підніжжі “Ясної гори”. Монастирські корпуси розраховані на прийом прочан та реколектантів. Сестрички тут, як бджілки, працюють від ранку до пізного вечора. Обличчя у всіх світлі і радісні.

У мене вже б забракло терпіння до “наших гостей” та сестри надзвичайно уважно та терпеливо ставляться до таборят, хоча дітвора, шумна і криклива.” - говорить аніматор. Проте сестри знаються на шкільній психології. Нас прибуло 36 осіб. Табір має прикріплених дві сестри, два священика, двох братів-семінаристів, чотири аніматори з ТУСК “Обнови” м. Чернівці і звичайно їх “мама” - Оксана Миколаївна, організатор табору.

Пролетіло в таборі тільки два дні, а вражень на днів 7-8. Програма канікул наповнена атракцій, навчань, катехитичних ігор, щирих молитов. “Я тільки тепер зрозумів, що молитися - це цікаво. Наприкляд, молитва перед їдою “Хрум-ням-ням-ням…”. Але це тільки маленька частинка всього, а розказати можна ще багато. Одним словом - канікули з Богом.” - говорить з захопленням учасник табору.

Автор: о. Валерій Сиротюк, синкел Буковинський, для прес-служби єпархії