Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

У день свята Різдва Св. Івана Хрестителя владика Василь Івасюк молився в с. Єзуполі та м. Яремче

2017-07-08 13:30:34

Сьоме липня стало дещо особливим днем - єпарх Коломийсько-Чернівецький молився у знаному серед прочан місці Духова Криниця, яке знаходиться біля с. Єзупіль Івано-Франківської архиєпархії. Також цього дня єпископ відслужив архієрейську літургію з нагоди храмового празника в храмі Різдва св. Предтечі та Хрестителя Господнього Івана, що в м. Яремче.

Біля села Єзупіль, в урочищі Вишновець, є святе місце Духова Криниця, яка відома своїм чудотворним джерелом ще із ХІІІ ст. Щороку на свято Різдва Івана Хрестителя сюди сходиться велика кількість вірних Івано-Франківської Архиєпархії. Цьогоріч участь у прощі взяв й кир Василь Івасюк єпарх Коломийсько-Чернівецької єпархії, яка належить до Івано-Франківської митрополії. Архієрея процесійно зустрічали парох о. Микола Кудловський та декан Єзупільський о. Богдан Курилів, духовенство Митрополії разом із чисельними прочанами.

Після цього владика Василій відслужив Святу Літургію, яку своїм співом прикрасив молодіжний хор. По завершенню Служби Божої, отець-декан подякував владиці Василію за візит, а парох наголосив на зростанні паломництва до цього чудотворного місця, після чого з нагоди прощі відбулося освячення води. У Духовій Криниці майже 20 років після прощі відбувається фестиваль духовної пісні, в якому беруть участь співочі колективи Єзуполя та довколишніх сіл. Цьогорічний фестиваль розпочав владика Василій своїм напутнім словом, а першим виконаним твором символічно стала молитва “Отче Наш”.

Також цього дня Архієрей молився у місті-курорті Яремче, де його із радістю зустрічали під звуки трембіт діти в гуцульських вишиванках, разом із парохом храму о.Мирославом Бойком.

Після чого з нагоди храмового празника розпочалася архієрейська Божественна Літургія, де під час проповіді Владика сказав, що Іван Хреститель є голосом вопіющого в пустині: “А чому ж цей голос звучить у пустелі? Хто там буде його слухати? Пустеля – це люди у світі, котрі відкидають правди Божі і Євангеліє.” Крім того єпископ наголосив на святості шлюбу : “Іван Хреститель своїм життям і проповіддю навчає всіх про святість шлюбу та нагадує сім’ям зберігати подружжя живим і неподільним. Пророк за це якраз і поніс мученичу смерть – йому відрубали голову.” Владика навів десять настанов зі Святого Письма щодо цінностей у подружньому житті, відтак продовжив про цінність людського життя словами: “Голос вопіющого продовжує звучати у житті теперішніх людей – не робіть аборти… В наш час батьки не розуміють чи не хочуть усвідомлювати, що з хвилини зачаття перед нами уже правдивий чоловік”

Після літургії звучали многоліття владиці Василію та ієрархам нашої церкви, декану Яремчанському о.Богдану Скірчуку, духовенству та всім присутнім на храмовому празнику. Тоді Архієрей здійснив чин мирування всім вірним, а наприкінці богослужінь з нагоди храмового празника відбулося освячення води.

Джерело: прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії
Останні новини
356 pages

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

Будинок нічного перебування”: як змінилося життя безпритульних
2018-01-17 16:04:14
Вони зраджені, залишені рідними й друзями на призволяще… Кожного дня люди позбавлені даху над головою намагаються жити, щоправда поза межами соціуму, який їх відкинув.

Для духовенства Коломийської єпархії провели тренінг “10 кроків парафіяльної громади до проекту”
2018-01-15 14:27:23
Сьогодні в приміщенні БФ “Карітасу Коломийської єпархії” розпочався тренінг “10 кроків парафіяльної громади до проекту” для духовенства єпархії.

У місті над Прутом лунала стоголоса коляда
2018-01-15 00:35:28
14 січня з благословення правлячого архиєрея Коломийської єпархії кир Василія (Івасюка) до Коломиї на цьорічний фестиваль вертепів “Різдво - час Божого милосердя” з’їхалось десять колективів.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди