Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

У день свята Різдва Св. Івана Хрестителя владика Василь Івасюк молився в с. Єзуполі та м. Яремче

2017-07-08 13:30:34

Сьоме липня стало дещо особливим днем - єпарх Коломийсько-Чернівецький молився у знаному серед прочан місці Духова Криниця, яке знаходиться біля с. Єзупіль Івано-Франківської архиєпархії. Також цього дня єпископ відслужив архієрейську літургію з нагоди храмового празника в храмі Різдва св. Предтечі та Хрестителя Господнього Івана, що в м. Яремче.

Біля села Єзупіль, в урочищі Вишновець, є святе місце Духова Криниця, яка відома своїм чудотворним джерелом ще із ХІІІ ст. Щороку на свято Різдва Івана Хрестителя сюди сходиться велика кількість вірних Івано-Франківської Архиєпархії. Цьогоріч участь у прощі взяв й кир Василь Івасюк єпарх Коломийсько-Чернівецької єпархії, яка належить до Івано-Франківської митрополії. Архієрея процесійно зустрічали парох о. Микола Кудловський та декан Єзупільський о. Богдан Курилів, духовенство Митрополії разом із чисельними прочанами.

Після цього владика Василій відслужив Святу Літургію, яку своїм співом прикрасив молодіжний хор. По завершенню Служби Божої, отець-декан подякував владиці Василію за візит, а парох наголосив на зростанні паломництва до цього чудотворного місця, після чого з нагоди прощі відбулося освячення води. У Духовій Криниці майже 20 років після прощі відбувається фестиваль духовної пісні, в якому беруть участь співочі колективи Єзуполя та довколишніх сіл. Цьогорічний фестиваль розпочав владика Василій своїм напутнім словом, а першим виконаним твором символічно стала молитва “Отче Наш”.

Також цього дня Архієрей молився у місті-курорті Яремче, де його із радістю зустрічали під звуки трембіт діти в гуцульських вишиванках, разом із парохом храму о.Мирославом Бойком.

Після чого з нагоди храмового празника розпочалася архієрейська Божественна Літургія, де під час проповіді Владика сказав, що Іван Хреститель є голосом вопіющого в пустині: “А чому ж цей голос звучить у пустелі? Хто там буде його слухати? Пустеля – це люди у світі, котрі відкидають правди Божі і Євангеліє.” Крім того єпископ наголосив на святості шлюбу : “Іван Хреститель своїм життям і проповіддю навчає всіх про святість шлюбу та нагадує сім’ям зберігати подружжя живим і неподільним. Пророк за це якраз і поніс мученичу смерть – йому відрубали голову.” Владика навів десять настанов зі Святого Письма щодо цінностей у подружньому житті, відтак продовжив про цінність людського життя словами: “Голос вопіющого продовжує звучати у житті теперішніх людей – не робіть аборти… В наш час батьки не розуміють чи не хочуть усвідомлювати, що з хвилини зачаття перед нами уже правдивий чоловік”

Після літургії звучали многоліття владиці Василію та ієрархам нашої церкви, декану Яремчанському о.Богдану Скірчуку, духовенству та всім присутнім на храмовому празнику. Тоді Архієрей здійснив чин мирування всім вірним, а наприкінці богослужінь з нагоди храмового празника відбулося освячення води.

Джерело: прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії
Останні новини
347 pages

В УГКЦ офіційно створено Чернівецьку єпархію та призначено Правлячого єпископа
2017-11-18 21:17:28
У суботу, 18 листопада 2017 року, відповідно до рішення Синоду Єпископів УГКЦ, створено Чернівецьку єпархію шляхом виокремлення її з Коломийсько-Чернівецької єпархії.

Я зустрів на порозі храму людей, які зберегли віру нам і передали її своїм нащадкам”, - Глава УГКЦ на інтронізації в Чернівцях
2017-11-18 19:16:18
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав 18 листопада, у день пам’яті священномучеників Галактіона й Епістими, увів владику Йосафата (Мощича) на престол Правлячого єпископа новоствореної Чернівецької єпархії.

Про все, крім політики”. Фестиваль духовної пісні
2017-11-16 22:56:57
З нагоди відзначення 125-річчя з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, У Коломиї відбудеться 4-ий фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”.

Конкурс молодіжних інновацій в Україні
2017-11-16 15:43:45
Комісія “Справедливість та мир” проводить конкурс молодіжних інновацій в Україні Lаudato Si Startup Challenge. Laudato Si’ Startup Challenge є натхнений енциклікою Папи Франциска _Laudato Si_ і є світовою ініціативою, направленою на заохочення пошуку рішень світовим проблемам людства за допомогою інноваційних стартапів.

Чин інтронізації першого єпископа Чернівецької єпархії УГКЦ
2017-11-15 21:10:43
18 листопада о 12.00, у катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці м. Чернівці відбудеться Архиєрейська Літургія та Чин інтронізації першого правлячого єпископа новоствореної Чернівецької єпархії УГКЦ владики Йосафата (Мощича).

У Коломиї відбудеться пісений фестиваль “Все упованіє на тебе Мати возлагаю”
2017-11-15 20:38:09
З нагоди відзначення 125-річчя з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, у Коломиї відбудеться фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”.

Засідання Комісії душпастирства охорони здоров’я Коломийської єпархії
2017-11-15 13:51:41
14 листопада 2017 року Божого в єпархіальному управлінні Коломийської єпархії відбулося засідання Комісії душпастирства охорони здоров’я. На засіданні, крім медичних капеланів нашої єпархії, також був присутній голова руху “За тверезість” отець Ярослав Стеф’юк.

Духовенство та студенти провели товариську зустріч з волейболу
2017-11-15 13:15:10
14 листопада за сприяння дирекції Коломийського політехнічного коледжу відбулася дружня зустріч між волейбольними командами священиків Коломийського деканату та студентів кафедри “Фізична культура” Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

За знаннями в “Карпати”
2017-11-14 18:01:52
Молодіжний центр Коломийсько-Чернівецької єпархії гостинно відкрив двері для учасників Академії Успішної Молоді. П’ята сесія тривала з 10 по 12 листопада, тема якої : “Стратегія та планування”.

Святий Миколай чекає на своїх помічників
2017-11-14 14:12:03
У Карітасі Коломийсько-Чернівецької єпархії стартувала акція “Допоможи святому Миколаю прийти до дітей-сиріт”. Цьогоріч листи до Святого написали близько півтори тисячі дітей.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди