Візит архієрея Василія (Івасюка) до с. Кривопілля

2017-07-09 19:12:09

У п’яту неділю по Зісланні Святого Духа Василь Івасюк, владика Коломийсько-Чернівецький, відвідав парафію у с. Кривопілля, яка збудована та освячена на честь Пресвятої Трійці.

Єпископа зустрічали перед дверима храму парох о.Тарас Пеленьо з дітьми, які привітно запросили Владику розпочати Архієрейську Літургію. По прочитанні Євангелії дияконом, архієрей виголосив проповідь.

Владика Василь наголосив на тому, що Христос прийшов у цей світ, щоб принести спасіння всім тим, хто його шукає. Сказано-бо: ”Я дам спасіння тому, хто його прагне”(Пс.12,6). “Добро і зло - два береги нашого життя і до якого з них пристати ми вирішуємо самі. Берег самолюбства і гріха, який понесемо у той світ, розповсюджуючи зло? Чи ми пристанемо до берега життя, де люди живуть вірою в добро і люблять Бога. Людина має визначитися сьогодні у своєму сумлінні, у своїй совісті, до якого берега пристане, бо Христос показує ті два береги як дві пристані життя і смерті.”, - повчав владика Василь.

Після Літургії єпископ помолився за мир та спокій в нашій державі. Парох храму Пресвятої Трійці о. Тарас подякував за пастирські відвідини та наголосив на тому, що Кир Василій (Івасюк) є люблячим батьком, який піклується й допомагає у розвитку кожної парафії.

Далі владика помирував усіх парафіян та посвятив свічники, які були пожертвувані на Храм Божий. Після чого всі вийшли на вулицю, щоб спільно помолитися панахиду за покійним отцем Михайлом Магничем, який протягом свого життя служив на цій парафії.

На закінчення Владика зробив спільне фото на згадку про пастирські відвідини парафії Пресвятої Трійці в с. Кривопілля.
Джерело: прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії