Юні парафіяни церкви Стрітення Господнього стали учасниками табору “Політ на крилах ангела 2017”

2017-07-10 20:50:19

Яка особлива пора - дитинство. Саме в цей період у людини будуються певні життєві принципи, риси характеру, вона починає створювати власне маленьке “Я” і яку вагому частину в цьому становленні відіграють батьки, наставники, вчителі.

Але є й такі моменти, які дитинка пам’ятатиме набагато довше, а ніж теорему Піфагора. Такою пригодою для юних парафіян церкви Стрітення Господнього став табір “Політ на крилах ангела 2017”.

З 03.07 по 08.07 на базі парафіяльного центру, що при церкві Стрітення Господнього, діти віком від 6 до 10 років мали змогу провести чудовий і насичений тиждень. Вони починали свій день з Літургії, активно відпочивали в спортзалі, що по вулиці Довбуша, ласували смаколиками від шеф-кухаря табору, були уважними на духовних бесідах з аніматорами, власноруч творили дива з паперу, пластиліну, солоного тіста,танцювали енергійні банси, переглядали цікаві і повчальні мультфільми, але особливим було закінчення кожного такого насиченого дня - молитва зі свічкою, де кожна дитинка мала змогу подякувати Богу за прожитий день, яскраві миті, чи за хорошу команду аніматорів.

Висловлюємо велику подяку пароху церкви Стрітення Господнього о. Роману Кіцелюку, куратору та катехиту табору Оксані Коренюк, шеф-кухарю табору Марії Ящук та всій дружній команді аніматорів. До зустрічі наступного року!

Автор: Христина ГЕНИК, для прес-служби єпархії