Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Освячення храму в с. Княже Снятинського деканату

2017-07-13 14:52:28

12 липня в мальовничому селі Княже Покутського краю відбулася визначна подія. Правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Василій Івасюк відвідав греко-католицьку громаду цього села і очолив чин освячення новозбудованого храму, котрий був посвячений на честь величного свята Верховних апостолів Петра і Павла. Громада греко-католиків села Княже є невеличкою, проте вже від початків незалежності України виявила бажання повернутись у лоно Вселенської Церкви.

Незважаючи на тривалі протистояння та непорозуміння громада довгих 25 років (1991-2016) провадила богослужіння під відкритим небом біля могили воїнів ОУН-УПА. Впродовж цих років вірні сподівалися на порозуміння щодо почерговості богослужіннь у храмі, проте ні судові рішення, ні дії місцевої влади не сприяли втіленню надій і сподівань. Саме тому в 2016 році Божому з благословення правлячого архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії Василія Івасюка громада відважилися на будівництво власного храму.

На весні 2016 року вже було залито фундамент під майбутній храм, а 12 червня - здійснено чин посвячення наріжного каменя та благословення будівництва. На свято Різдва Господа нашого Ісуса Христа 2017 року Божого у новозведеній церкві розпочали провадити богослужіння, хоча ще тривали будівничі роботи як всередині, так і ззовні храму.

За підтримки численних меценатів, місцевої, районної і обласної влади та греко-католицьких громад Снятинського деканату в 2017 році було завершено будівництво і 12 липня з ласки Божої греко-католицька громада села Княже із своїм парохом отцем Богданом Киктиком дочекалася посвячення новозбудованої церкви. Розділити радість місцевої громади прибули всі отці Снятинського деканату на чолі із деканом о. мітр. Теодором Оробцем, перший парох громади – о. Петро Семенич, численні гості зі Снятина та сусідніх сіл.

На святкуванні були присутні і представники влади - голова районної ради Іван Угрин, заступник голови районної ради Петро Маліборський, керуючий справами виконавчого апарату Снятинської районної ради Петро Гнідан, голова Снятинської райдержадміністрації Богдан Свіщовський, перший заступник голови Снятинської райдержадміністрації Микола Пішак та сільський голова Мирослав Сорохан. Владику Василія радо зустріли адміністратор парохії о. Богдан Киктик та парафіяни. Діти також привітали владику віршами, просячи Його архієрейського благословення для громади. На урочистій Божественній Літургії, після обряду освячення храму, преосвященний владика Василій Івасюк виголосив проповідь, у котрій пояснив вірним головні характеристиках живої парафії, що повинна жити Словом Божим і молитвою.

Живий Христос збирає навколо церкви людей спрагнених Правди. І це ми називаємо парафією. Божа благодать робить з цих людей активних християн та допомагає духовно зростати. Наша Церква впроваджує в життя нову програму “Жива Парафія – місце зустрічі з Живим Христом“. Вона хоче допомогти релігійним громадам знову зустрітися із Живим Христом через постійну присутність священика між людьми у храмі і поза храмом”, - сказав архієрей.

Після Божественній Літургії правлячий архієрей Василій Івасюк нагородив золотим хрестом адміністратора громади о. Богдана Киктика, вручив грамоти меценатам новозбудованого храму і уділив своє архиєрейське благословення та висловив вдячність отцю-пароху і всім його парафіянам за ревну працю у Христовому винограднику й самопожертву під час будівництва Божого храму. Зі словом подяки до всіх звернувся і адміністратор громади о. Богдан Киктик, який, від імені всіх парафіян, висловив вдячність владиці, владі та всім отцям і гостям за їх молитви й підтримку в будівництві храму.

На завершення всіх урочистостей, владика Василій благословив присутніх освяченою водою, помирував та уділив своє архієрейське благословення. 

Автор: о. Богдан КИКТИК, прес-секретар Снятинського деканату
Останні новини
347 pages

В УГКЦ офіційно створено Чернівецьку єпархію та призначено Правлячого єпископа
2017-11-18 21:17:28
У суботу, 18 листопада 2017 року, відповідно до рішення Синоду Єпископів УГКЦ, створено Чернівецьку єпархію шляхом виокремлення її з Коломийсько-Чернівецької єпархії.

Я зустрів на порозі храму людей, які зберегли віру нам і передали її своїм нащадкам”, - Глава УГКЦ на інтронізації в Чернівцях
2017-11-18 19:16:18
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав 18 листопада, у день пам’яті священномучеників Галактіона й Епістими, увів владику Йосафата (Мощича) на престол Правлячого єпископа новоствореної Чернівецької єпархії.

Про все, крім політики”. Фестиваль духовної пісні
2017-11-16 22:56:57
З нагоди відзначення 125-річчя з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, У Коломиї відбудеться 4-ий фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”.

Конкурс молодіжних інновацій в Україні
2017-11-16 15:43:45
Комісія “Справедливість та мир” проводить конкурс молодіжних інновацій в Україні Lаudato Si Startup Challenge. Laudato Si’ Startup Challenge є натхнений енциклікою Папи Франциска _Laudato Si_ і є світовою ініціативою, направленою на заохочення пошуку рішень світовим проблемам людства за допомогою інноваційних стартапів.

Чин інтронізації першого єпископа Чернівецької єпархії УГКЦ
2017-11-15 21:10:43
18 листопада о 12.00, у катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці м. Чернівці відбудеться Архиєрейська Літургія та Чин інтронізації першого правлячого єпископа новоствореної Чернівецької єпархії УГКЦ владики Йосафата (Мощича).

У Коломиї відбудеться пісений фестиваль “Все упованіє на тебе Мати возлагаю”
2017-11-15 20:38:09
З нагоди відзначення 125-річчя з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, у Коломиї відбудеться фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”.

Засідання Комісії душпастирства охорони здоров’я Коломийської єпархії
2017-11-15 13:51:41
14 листопада 2017 року Божого в єпархіальному управлінні Коломийської єпархії відбулося засідання Комісії душпастирства охорони здоров’я. На засіданні, крім медичних капеланів нашої єпархії, також був присутній голова руху “За тверезість” отець Ярослав Стеф’юк.

Духовенство та студенти провели товариську зустріч з волейболу
2017-11-15 13:15:10
14 листопада за сприяння дирекції Коломийського політехнічного коледжу відбулася дружня зустріч між волейбольними командами священиків Коломийського деканату та студентів кафедри “Фізична культура” Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

За знаннями в “Карпати”
2017-11-14 18:01:52
Молодіжний центр Коломийсько-Чернівецької єпархії гостинно відкрив двері для учасників Академії Успішної Молоді. П’ята сесія тривала з 10 по 12 листопада, тема якої : “Стратегія та планування”.

Святий Миколай чекає на своїх помічників
2017-11-14 14:12:03
У Карітасі Коломийсько-Чернівецької єпархії стартувала акція “Допоможи святому Миколаю прийти до дітей-сиріт”. Цьогоріч листи до Святого написали близько півтори тисячі дітей.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди