Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Освячення храму в с. Княже Снятинського деканату

2017-07-13 14:52:28

12 липня в мальовничому селі Княже Покутського краю відбулася визначна подія. Правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Василій Івасюк відвідав греко-католицьку громаду цього села і очолив чин освячення новозбудованого храму, котрий був посвячений на честь величного свята Верховних апостолів Петра і Павла. Громада греко-католиків села Княже є невеличкою, проте вже від початків незалежності України виявила бажання повернутись у лоно Вселенської Церкви.

Незважаючи на тривалі протистояння та непорозуміння громада довгих 25 років (1991-2016) провадила богослужіння під відкритим небом біля могили воїнів ОУН-УПА. Впродовж цих років вірні сподівалися на порозуміння щодо почерговості богослужіннь у храмі, проте ні судові рішення, ні дії місцевої влади не сприяли втіленню надій і сподівань. Саме тому в 2016 році Божому з благословення правлячого архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії Василія Івасюка громада відважилися на будівництво власного храму.

На весні 2016 року вже було залито фундамент під майбутній храм, а 12 червня - здійснено чин посвячення наріжного каменя та благословення будівництва. На свято Різдва Господа нашого Ісуса Христа 2017 року Божого у новозведеній церкві розпочали провадити богослужіння, хоча ще тривали будівничі роботи як всередині, так і ззовні храму.

За підтримки численних меценатів, місцевої, районної і обласної влади та греко-католицьких громад Снятинського деканату в 2017 році було завершено будівництво і 12 липня з ласки Божої греко-католицька громада села Княже із своїм парохом отцем Богданом Киктиком дочекалася посвячення новозбудованої церкви. Розділити радість місцевої громади прибули всі отці Снятинського деканату на чолі із деканом о. мітр. Теодором Оробцем, перший парох громади – о. Петро Семенич, численні гості зі Снятина та сусідніх сіл.

На святкуванні були присутні і представники влади - голова районної ради Іван Угрин, заступник голови районної ради Петро Маліборський, керуючий справами виконавчого апарату Снятинської районної ради Петро Гнідан, голова Снятинської райдержадміністрації Богдан Свіщовський, перший заступник голови Снятинської райдержадміністрації Микола Пішак та сільський голова Мирослав Сорохан. Владику Василія радо зустріли адміністратор парохії о. Богдан Киктик та парафіяни. Діти також привітали владику віршами, просячи Його архієрейського благословення для громади. На урочистій Божественній Літургії, після обряду освячення храму, преосвященний владика Василій Івасюк виголосив проповідь, у котрій пояснив вірним головні характеристиках живої парафії, що повинна жити Словом Божим і молитвою.

Живий Христос збирає навколо церкви людей спрагнених Правди. І це ми називаємо парафією. Божа благодать робить з цих людей активних християн та допомагає духовно зростати. Наша Церква впроваджує в життя нову програму “Жива Парафія – місце зустрічі з Живим Христом“. Вона хоче допомогти релігійним громадам знову зустрітися із Живим Христом через постійну присутність священика між людьми у храмі і поза храмом”, - сказав архієрей.

Після Божественній Літургії правлячий архієрей Василій Івасюк нагородив золотим хрестом адміністратора громади о. Богдана Киктика, вручив грамоти меценатам новозбудованого храму і уділив своє архиєрейське благословення та висловив вдячність отцю-пароху і всім його парафіянам за ревну працю у Христовому винограднику й самопожертву під час будівництва Божого храму. Зі словом подяки до всіх звернувся і адміністратор громади о. Богдан Киктик, який, від імені всіх парафіян, висловив вдячність владиці, владі та всім отцям і гостям за їх молитви й підтримку в будівництві храму.

На завершення всіх урочистостей, владика Василій благословив присутніх освяченою водою, помирував та уділив своє архієрейське благословення. 

Автор: о. Богдан КИКТИК, прес-секретар Снятинського деканату
Останні новини
356 pages

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

Будинок нічного перебування”: як змінилося життя безпритульних
2018-01-17 16:04:14
Вони зраджені, залишені рідними й друзями на призволяще… Кожного дня люди позбавлені даху над головою намагаються жити, щоправда поза межами соціуму, який їх відкинув.

Для духовенства Коломийської єпархії провели тренінг “10 кроків парафіяльної громади до проекту”
2018-01-15 14:27:23
Сьогодні в приміщенні БФ “Карітасу Коломийської єпархії” розпочався тренінг “10 кроків парафіяльної громади до проекту” для духовенства єпархії.

У місті над Прутом лунала стоголоса коляда
2018-01-15 00:35:28
14 січня з благословення правлячого архиєрея Коломийської єпархії кир Василія (Івасюка) до Коломиї на цьорічний фестиваль вертепів “Різдво - час Божого милосердя” з’їхалось десять колективів.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди