Митрополита Володимира вітали з іменинами в Архікатедральному соборі

2017-07-29 12:41:44

28 липня, на свято рівноапостольного князя Володимира Великого, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин відзначає свої іменини. Привітати нашого Владику зібралось чимало священнослужителів, вірних та представників влади. Владика Володимир очолив Архієрейську Божественну Літургію, на якій всі спільно молились за Боже благословення для нашого Митрополита.

Під час Служби Божої, у часі проповіді до слухачів звернувся Владика Василій Івасюк, Єпископ Коломийсько-Чернівецької Єпархії. Він розповів про роль святого рівноапостольного князя Володимира Великого в формуванні українців як християнського народу. Проповідник також наголосив на важливості “бути християнином по правді, а не тільки на зовні”.

Після Божественної Літургії Преосвященний Владика Йосафат Мощич, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії, спільно з віце-економом прот. Віталієм Максимівом, від імені Курії та духовенства, привітали Митрополита Володимира, бажаючи Йому ще довго та добре провадити нашою Архієпархією. Опісля іменинника із радісним святом привітав Владика Василій Івасюк, бажаючи благословенного служіння у Христовому винограднику.

До привітань долучився ректор Івано-Франківської Духовної семінарії прот. Олесь Будзяк, подякувавши Митрополиту за батьківську любов та духовну опіку. Також Архієрея привітали представники органів обласної та міської влади. Відтак кожен присутній у храмі мав нагоду особисто привітати Владику з його чудовим святом.

Джерело: Прес-служба Івано-Франківської архієпархії УГКЦ