Створений світ - для всіх та кожного

2017-07-31 20:22:19

М олодь та діти з великим нетерпінням чекали літа, бо вже традиційно кожного року в с. Берегомет, що на Буковині проводять “Веселі канікули з Богом”.

30 липня у таборі був не звичайний, а духовно-екологічний день, який організував та проводив о. Назарій Мицко, екореферент Коломийсько-Чернівецької єпархії.

Недільний день під спів дитячих голосів розпочався Божественною Літургією, під час якої у своїй проповіді священик зауважив: “Всі ми повинні щиро ділитися Божими дарами з нашими ближніми”. Екореферент розповів молоді про Енцикліку папи Франциска, у якій звертає увагу на турботливе ставлення до спільного дому людства – Землі.

День був насичений різноманітними іграми, вікторинами на екологічну тематику. Мультимедійна презентація та мультфільми зацікавили наймолодших учасників табору, які дізналися про те, як практично допомагати батькам економити їх кошти, просто замінивши вдома енергоносії.

Саме під час перебування на таких таборах ми маємо змогу милуватися красою та чистотою Божого творіння – природи, тож бережімо його! На закінчення дня після спільного фото, діти виконали пісню “Laudato si”.

Джерело: прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії