Великого бажайте

2017-08-01 22:45:06

З 17 по 30 липня на парафії Св. Арх. Михаїла смт. Заболотів під духовним супроводом о. Захара Михасюти, о. Володимира Кмити та чітким керівництвом аніматорів: бр. Романа Бойчука, бр. Миколи Врубеля, Наталії Мартинюк, Ольги Стрипчук, Ірини Сенчук, Віри Трегубової, Ольги Бачук, Іванни Цвілинюк, Марії Цвілинюк, Юлії Мельничук, Віталії Антоняк та Оксани Креховецької відбулися два літні парафіяльні табори “Моя мандрівка з Ісусом та друзями”.

Великого Бажайте. Блаженства у житті Йосифа Сліпого” - під такою назвою відбулися цьогорічні табори, присвяченні 125-річчу з дня народження патріарха Йосифа Сліпого. Близько 150 дітей кожного дня слухали навчання, брали участь в цікавих майстер-класах, іграх, змаганнях, квестах, бансах та інших незабутніх моментах табору. На одному із днів діти мали можливість побувати в Заболотівському музеї Покутського краю, де дізналися багато нового під час екскурсії, яку проводила п. Ольга Заграновська.

Пінею “Хай живе любов” учасники розпочинали кожен новий день. Таку назву вибрали не дарма, адже духівники та всі організатори табору мали на меті навчити дітей любові до Бога та ближніх.

Ще одним цікавим моментом з життя табору був українській день, де всі діти та аніматори були одягненні у вишиванки. Тож і день учасники розпочали не менш символічно - зі спільного виконання Державного Гімну України на подвір’ї храму.

По закінченню першого табору на парафію відвідав преосвященний владика Василь, який очолив Архієрейську Літургію за участю дітей табору. Наступного тижня для малят, аніматори також приготували сюрприз, де вивчили для них танець. По закінченню двох тижнів всі діти отримали пам’ятки про те, що вони пройшли даний табір. Натомість аніматори та служителі отримали подяки за великий вклад у підготовку і проведення такого відпочинку.

Організатори табору висловлюють вдячність всім, хто підтримував як фінансово, так і молитовно.

Автор: бр. Роман Бойчук для прес-служби єпархії