Топорівці відсвяткували храмовий празник святого пророка Іллі

2017-08-02 16:12:30

2серпня до старої церкви святого пророка Іллі, що в с.Топорівцях на святкову Літургію прийшло багато люду. Взяти участь в сьогоднішньому торжестві, з нагоди престольного празника, приїхали й гості з Чернівців –парафіяни УГКЦ міських громад. Направду “Святе місце порожнім не буває”, адже цього дня невеликий храм був наповнений прихожанами , які спільно возносили свої щирі молитви за Україну й рідних.

Літургію очолив вікарій Буковинський о.Валерій Сиротюк, а співслужив йому парох громади о. Петро Кравчук.

По закінченню храмового богослужіння та освячення води, священнослужителі посвятили місійний хрест. Після чого всі спільно вийшли на подвір’я храму, де відбулось встановлення.

Відтак всіх гостей пригощали смачними гостинцями, які приготували та принесли на ливаду церкви місцеві парафіяни, серед яких варто відзначити п.Іванну Романчук. Адже завдяки їй двері храму постійно відчинені. Парафіянка докладає багато зусиль, щоб утримати невеличку церковцю. Сильна віра цієї жінки, її любов до Бога і греко-католицької церкви є прикладом для нас.

Насамкінець, до присутніх з подячним словом звернувся парох храму, який подякував о.Валерію, за відвідини невеликої парафії, а також всім присутнім за участь у цій знаменній події.

Джерело: прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії