Господня любов зцілює хворих

2017-08-03 13:33:31

2 серпня, на свято Іллі, в Коломийській психоневрологічній лікарні відбулося духовне свято “Молитва, освячена любов’ю”. Шість років тому на території закладу було зведено і освячено капличку Божої Матері з ангелятками. Цю невеличку святиню за свої кошти офірував отець мітрат Михайло Ревтюк з м. Парми, США, в пам’ять про свою дорогу маму Анну, яка була родом з Коломиї. Священику з Америки дуже хотілося, щоб ця капличка стала духовною розрадою і душевним зціленням для хворих людей, щоб Пресвята Богородиця допомагала лікарям у їхній благородній праці. Біля каплички, серед цього квітучого і затишного місця, кожна людина може побути наодинці з Богом, помолитися до Божої Матері, яка є люблячою Мамою для всіх нас.

Спочатку о. Володимир Білослудцев відслужив панахиду за душу світлої пам’яті Анни Ревтюк, а також за її дочку Ванду, яка проживала в Коломиї, творила багато добрих вчинків і цими днями упокоїлася в Господі. На святі були присутні рідні о. Михайла Ревтюка, які висловили щиру вдячність усім присутнім.

Зворушливою була і друга частина свята. Отець Володимир Білослудцев звернувся з подячним словом до працівників лікарні. Він сказав, що в цей нелегкий час, лікарі не завжди вчасно отримують зарплату, але вони з любов’ю і жертовністю приходять до пацієнтів. Зараз в медичному закладі перебувають на лікуванні люди різного віку, серед яких і молодь. Власне тут хворі також потребують особливого розуміння, чуйності та теплоти люблячого серця.

Під час свята, всі присутні молилися за мир і спокій в Україні, також за наших славних захисників, які жертвують власним життям в боротьбі за рідну землю. Все навколо було оповите чудовими квітами і запашними барвами сонячного літа. Присутні відчули, як їх поєднала щира молитва і Господня любов. Здавалося, що в ту хвилину, Пресвята Богородиця хотіла пригорнути всіх до свого материнського серця.

По завершенню присутні висловили вдячність меценатові о. Михайлу Ревтюку з Америки, що подарував для лікарні таку чудову капличку, яка стала місцем Божої благодаті і духовного зцілення.

Автор: Михайло Михайлинин для прес-служби єпархії