Всеукраїнська проща в Крилосі об’єднала десятки тисяч вірян у молитві за Україну

2017-08-06 15:14:59

Урочисто в неділю 6 серпня завершилась VІ Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос.

Зранку, в цей пам’ятний день, відбулася Архиєрейська Свята Літургія, яку очолив Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ. У Богослужінні взяли участь Архиєреї УГКЦ, серед них єпископ Коломийсько-Чернівецький Василь (Івасюк), представники влади та десятки тисяч паломників з різних куточків України.

Патріарх Святослав звернувся до слухачів, в часі проповіді, роздумуючи над уривком Євангелія про те, як Ісус у бурю ішов по воді до човна з апостолами. Глава УГКЦ наголосив що наша церква, є праобразом того євангельського човна.

Недаремно Ісус наказав учням увійти в човен, щоб пережити страх і сумнів і через це утвердитися у вірі. Ми маємо пережити цей досвід, перепливти розбурхане житейське море, щоб усвідомити, що Бог є ближче до нас, ніж ми думаємо. Що Він завжди готовий подати нам свою руку милосердя, як колись подав Петрові, який тонув“, - сказав Патріарх.

Зазначимо, що в часі прощі прочани численно приступали до Святої Сповіді та Причастя. По закінченню богослужіння Патріарх поблагословив присутніх та уділив їм повний відпуст.

Фото: Бліц-інфо

Джерело: прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії