В час сьогоднішніх протистоянь ми повинні приклонитись перед Богом і гаряче молитись за Україну”,- владика Василь у День Незалежності України

2017-08-24 18:13:06

24 серпня у Коломиї святкування 26-ї річниці Незалежності України розпочались із святкової ходи від центральної площі біля міської ратуші до парку імені Кирила Трильовського, де відбулось відкриття урочистостей.

Владика Василь (Івасюк), єпископ Коломийсько-Чернівецький УГКЦ спільно з єпископом Коломийським і Косівським Юліаном УПЦ КП благословили проведення святкових торжеств.

Сьогоднішній день – це свято смутку і водночас радості. Ми повинні чітко усвідомлювати, що незалежність української держави далася нам дорогою ціною, кращі її сини за волю й соборність віддали власні життя. Рівно ж в цей день українці радіють, бо народжується нова держава і народ встає з колін, здобувши державний статус. Однак пройшли роки, а ми й далі продовжуємо боротись. І в час сьогоднішніх протистоянь ми повинні знову приклонитись перед Богом і гаряче молитись за Україну. Нехай Господь допоможе нам й сьогодні зберегти нашу державу. Для неї жити і працювати…”,- звернувся до присутніх єпископ Василій.

Також в заході взяли участь очільники міста, громадські діячі та представники військово-патріотичних організацій. На урочистій частині відзначили грамотами заслужених особистостей міста та району. Далі продовжилась концертна програма за участі кращих колективів Коломийщини, які багатством пісень, танців, музики та поезій прославляли велич мистецьких надбань українського народу.

Джерело: прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії