Катедральний собор Преображення Господнього в Коломиї, відсвяткував свій перший ювілей

2017-08-28 11:00:26

Катедральний собор Преображення Господнього в Коломиї,  відсвяткував свій перший ювілей - п’ятиліття із дня освячення. Цій знаменній події було присвячено не тільки святкову літургію, а ще й виставку під назвою “Мистецьки собор”.

Детальніше в сюжеті Олени Гелетюк, ТРК “РАІ”

У день 65-ої річниці від дня народження світлої пам’яті владики Миколая Сімкайла
2017-11-21 18:57:11
21 листопада виповнилося б 65 років від дня народження правлячого єпископа Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ владики Миколая Сімкайла. Церковні діячі пам’ятають владику як авторитетного керівника і талановитого господаря. Парафіяни Івано-Франківська та Коломиї називають його добрим сповідником, а молодь – найкращим другом.

Владика Василій (Івасюк) взяв участь у святкуванні 175-ти ліття храму в с.Гончарів
2017-11-21 16:58:01
21 листопада Єпарх Коломийський владика Василій (Івасюк) очолив Божественну літургію в храмі Святого Архистратига Михаїла с. Гончарів. Візит архиєрея, з нагоди престольного свята, став подарунком для всієї тамтешньої громади, котра цього дня відзначала 175-й ювілей своєї святині.

Василь Макух – живий смолоскип”
2017-11-20 17:52:40
Межа любові до України… “Крайні” роки всі говорять про любов до України… Чи є межа цієї любові? Чи готовий кожен українець пожертвувати своїм життям, своїм щастям заради “НЕЇ”? Мирослав Ірчан, Микола Куліш, Лесь Курбас, Василь Макух, Валер’ян Підмогильний, Василь Стус, Микола Хвильовий, Тарас Шевченко – замордовані, розстріляні, знищені

Архиєрейська Божественна Літургія та Чин освячення храму Архистратига Михаїла в Богородичині
2017-11-19 22:50:58
19 листопада правлячий архиєрей Коломийської єпархії владика Василій (Івасюк) відвідав с.Богородичин, щоб звершити освячення новозбудованого храму місцевої парафії на честь Архистатига Михаїла.

В УГКЦ офіційно створено Чернівецьку єпархію та призначено Правлячого єпископа
2017-11-18 21:17:28
У суботу, 18 листопада 2017 року, відповідно до рішення Синоду Єпископів УГКЦ, створено Чернівецьку єпархію шляхом виокремлення її з Коломийсько-Чернівецької єпархії.

Я зустрів на порозі храму людей, які зберегли віру нам і передали її своїм нащадкам”, - Глава УГКЦ на інтронізації в Чернівцях
2017-11-18 19:16:18
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав 18 листопада, у день пам’яті священномучеників Галактіона й Епістими, увів владику Йосафата (Мощича) на престол Правлячого єпископа новоствореної Чернівецької єпархії.

Про все, крім політики”. Фестиваль духовної пісні
2017-11-16 22:56:57
З нагоди відзначення 125-річчя з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, У Коломиї відбудеться 4-ий фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”.

Конкурс молодіжних інновацій в Україні
2017-11-16 15:43:45
Комісія “Справедливість та мир” проводить конкурс молодіжних інновацій в Україні Lаudato Si Startup Challenge. Laudato Si’ Startup Challenge є натхнений енциклікою Папи Франциска _Laudato Si_ і є світовою ініціативою, направленою на заохочення пошуку рішень світовим проблемам людства за допомогою інноваційних стартапів.

Чин інтронізації першого єпископа Чернівецької єпархії УГКЦ
2017-11-15 21:10:43
18 листопада о 12.00, у катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці м. Чернівці відбудеться Архиєрейська Літургія та Чин інтронізації першого правлячого єпископа новоствореної Чернівецької єпархії УГКЦ владики Йосафата (Мощича).

У Коломиї відбудеться пісений фестиваль “Все упованіє на тебе Мати возлагаю”
2017-11-15 20:38:09
З нагоди відзначення 125-річчя з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, у Коломиї відбудеться фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”.