Владика Василь (Івасюк) звершив освячення храму в с. Битків

2017-08-29 18:05:14

27 серпня в селі Битків Надвірнянського району урочисто освятили престол храму Успіння Пресвятої Богородиці, спорудженого силами громади. Чин великого освячення і першу Божественну літургію в храмі звершив владика Василь (Івасюк), єпископ Коломийсько-Чернівецький. Його Преосвященству співслужили: декан Пнівський о.м. Богдан Михайлина, Надвірнянський о.Андрій Бакота, Ланчинський о.Василь Ткачук, Тисменичанський о. Василь Панівник, гість з Івано-Франківської архієпархії о. Іван Жук та численне духовенство. Присутнім був також владика Йоан, емерит УПЦ КП.

Після закінчення Євангельського читання владика Василій звернувся до присутніх зі словом настанови: “Сьогодні через збудований храм знову “Бог навідався до народу свого” (Лк.7,16) і зобов’язує духовенство та вірних працювати над покликаннями молодого покоління до служіння в Церкві та розпочати активну місійну працю на Сході і Півдні України для нашого народу. Збудований храм у с.Битків запрошує всіх присутніх наповнитися у храмі любов’ю та єдністю, бо “в єдності сила народу”. Прибігайте у цей храм до Ісуса всі скривджені і зневажені за порадами, немічні і хворі за здоров’ям, засумовані за розрадою, бо тут царює сам Бог. Рівночасно хочу нагадати вам, що будова храму продовжується у Ваших серцях. Не руйнуйте свого храму в душі через ворожіння, п’янство, розводи, не гнівайтеся, не проклинайте, а навпаки всіх благословляйте! Закликаю Вас кожної неділі і свята йти до храму сповідатися, причащатися і так цю жертву чинити до кінця днів своїх. “Ви - храм Божий” (1 Кор. 3,16) і тому наповняйте цю рукотворну святиню своєю присутністю”

Наприкінці богослужіння парох храму о.Володимир Чорноокий подякував владиці та присутнім ієреям за візит, а також всім вірянам й гостям за спільну молитву. Після привітань відбулось вручення грамот, в тому числі нагороди від митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина, парафіянам, які активно долучились до розбудови храму.
Опісля віряни процесійно вийшли на подвір’я храму, де відбулось освячення води.

Джерело: прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії