На парафії Успення Пресвятої Богородиці с.Петрів провели духовні реколекції

2017-08-30 11:27:39

25-28 серпня з благословення владики Василія Івасюка, єпископа Коломийсько-Чернівецької єпархії, на парафії Успення Пресвятої Богородиці села Петрів провели духовні реколекції.

Першого дня парафіяни процесійно зустріли мощі блаженної Йосафати Гордашевської, які передала реколектант сестра Єремія із Згромадження ССНДМ. Після урочистого занесення мощей до храму було відслужено молебень. Сестра Єремія розповіла присутнім про чесноти бл. Йосафати, після чого кожен в особистий спосіб зміг прикластися до мощей та помолитися за оздоровлення.

Наступного дня, після богослужінь відбулась зустріч з дітьми та молоддю, а також перегляд документального фільму “Йосафата Гордашевська - Світло з України”.

У рамках реколекцій на парафії було створено спільноту “Матері в молитві”. Віримо, що і в цьому храмі від щирих молитов, які йдуть з глибини душі і серця, наші діти отримають духовний порятунок і Боже благословення. Адже для справжньої матері немає нічого дорожчого власної дитини. І не дивним є те, що сьогодні, коли світ потопає у злі, серця багатьох матерів переповненні тривогою за майбутнє своїх дітей. Тож вірним і дуже надійним способом зберегти їх від бід та небезпек, які переслідують на кожному кроці є молитва. Тільки спільною сердечною материнською молитвою ми можемо випросити в Бога кращої долі для всіх дітей.

Також в часі духовної віднови віряни слухали духовні науки, молились вервицю до блаженної Йосафати і приступали до св.Сповіді та Причастя.

Закінчились реколекції урочистою святою Літургією з нагоди храмового празника, після якої о. Михайло Давиденко поблагословив мощами вірян та гостей, які приїхали на святкове богослужіння.

Протягом трьох днів молодь та прихожани храму через науки, які проводила сестра Єремія, намагалися глибше осягнути сенс християнського життя.

Духовні розмови, Літургії, спільні молитви і трапези – все це дало поштовх для переосмисленя власних поглядів та вчинків. За такий короткий час учасники реколекцій переконано стверджують, що кожен повернувся додому іншою людиною.

Джерело: прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії