Проща парафіян катедрального собору м.Коломиї до Зарваниці

2017-08-30 13:36:06

27-28 2017 р. Б. відбулася загальноєпархіальна проща Коломийсько-Чернівецької єпархії до Зарваниці. Цьогоріч, вже традиційно, піший хід розпочали з Катедрального собору Преображення Христового.

У п’ятницю, 25 серпня о 5:00 год відбулася Свята Літургія, після якої люди вирушили в дорогу. Впродовж трьох днів прочан супроводжував о. Роман Малярчук. Попри зболілі ноги, натерті мозолі, палке сонце і сильний дощ усі сповнені сил і благодаті йшли до заповітної мети – Марійського духовного центру. Дорогою паломники молилися у власних наміреннях, а також за припинення війни і мир в Україні. Добираючись місця численних з’яв Пресвятої Богородиці паломники співали духовні пісні та роздумували над уривками зі Святого Письма.
З вірою в серці нелегкий шлях долали люди різного віку, серед яких і 5-річна дівчинка - наймолодша з прочан.
В часі прощі кожен мав можливість приступити до Святих Тайн Покаяння і Євхаристії.

27 липня, втомлені, але щасливі, прочани прибули до відпустового місця, а 28 серпня після ранкових Богослужінь усі повернулися додому.
Джерело: прес-служба Катедрального собору