Проща до Унева

2017-08-30 13:54:32

27-28 серпня 2017 р. Б. з нагоди престольного празника відбулася щорічна проща до Святоуспенської Унівської лаври. Долучились до неї і паломники з Коломиї.

23 серпня о 5:30 год відбулася Свята Літургія, яку очолив о. Віталій Марук. Після Літургії священик благословив усіх присутніх через окроплення свяченою водою на щасливу дорогу.

Протягом п’яти днів прочани щоранку мали Службу Божу, приступали до Святих Тайн Покаяння і Євхаристії. Дорогою віряни молилися у власних на міреннях, а також за припинення війни, співали духовні пісні та розважали над уривками Святого Писання, жертвуючи кожен крок і молитви на славу Божу.

Довгих п’ять днів, як видавалось спочатку, пролетіли дуже швидко. Виснажені ввечері паломники, вже вранці забували про втому, мозолі та біль і з новими силами вирушали далі.

27 серпня прочани прийшли до довгоочікуваного відпустового місця – Унева. Там усі мали нагоду бути на нічних чуваннях та Архієрейській Божественній Літургії, яку очолив владика Венедикт (Алексійчук) – єпископ Чиказької єпархії.

Вранці, 28 липня, по закінченню Богослужінь усі повернулися до своїх домівок.

Автор: Квітослава Мадерук для прес-служби єпархії