Міжєпархіальна екомережа УГКЦ готується до проведення Екологічних місій

2017-08-31 17:29:53

30 серпня, в останній тиждень літа, в Івано-Франківську відбувалась третя квартальна зустріч єпархіальних та екзархальних референтів Бюро УГКЦ з питань екології. Зустріч була присвячена Екологічним місіям задля порятунку Створіння, які проходять вже вчетверте, маючи за мету донести вчення Церкви про відповідальність за створіння до всіх прошарків населення і спричинитись до плекання християнської відповідальності за створений Богом світ та своє природне довкілля.

Зустріч розпочалась духовно-екологічними імпульсами о. Назарія Мицка, екореферента Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, який спонукав присутніх застановитися над тим, чи є ми адресатами слова Божого і чи цілісно відкритись Божому Слову, щоб могти ефективно свідчити його в сучасному світі.

Згодом отець Володимир Містерман, заступник керівника Бюро УГКЦ з питань екології, провів панорамний огляд духовно-екологічного вишколу для аніматорів християнських екологічних таборів ЗеленСвіт-4, який відбувся в Селіне (Хорватія) влітку 2017 р. Опісля естафету перехопили о. О. Кобель, о. М. Дзуль, о. Т. Дзьоба, о. В.Шафран, о. М. Деревенчук і о. М. Кролевський, поділившись досвідом проведення єпархіальних та екзархальних духовно-екологічних таборів “ЗеленСвіт”.

У наступному блоці о. Віталій Храбатин, викладач біблійний наук Івано-Франківського Богословського Університету, зосередив увагу присутніх на поклику Ісуса: Де і як “ловити” молодих людей, щоби вони захотіли бути в Церкві і були готові стати на захист Створіння Божого!

У третьому блоці відбулося підбиття підсумків та розгляд пропозицій щодо оптимізації праці під час проведення Екомісій 2017 р. Б., а в останній частині Д-р Володимир Шеремета, керівник Бюро УГКЦ з питань екології, здійснив короткий огляд діяльності Бюро УГКЦ з питань екології від початку року, а також загострив увагу на ключових акцентах екологічного служіння Міжєпархіальної екомережі до  кінця 2017 р. Б.

Джерело: Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології