Запрошення на VI фестиваль-конкурс “З піснею до Бога”

2017-09-05 13:20:21

Парафія “Серця Ісуса і Серця Марії” Української Греко-Католицької церкви м. Долини запрошує вас відвідати VI фестиваль-конкурс української духовної сучасної пісні “З піснею до Бога” імені кардинала Мирослава Івана Любачівського, який відбудеться 23-24 вересня 2017 року за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 6 (уприміщенні будинку техніки). Ви зможете почути виконання духовних пісень, художнього слова та побачити твори образотворчого мистецтва.

До участі в конкурсі запрошуємо виконавці віком від 6-ти років.  Конкурс проходитиме у 5-ти вікових категоріях та в номінаціях: соліст-вокаліст, вокальні ансамблі, авторська пісня, художнє слово, образотворче мистецтво. Бажаючих взяти участь просимо уважно прочитати положення фестивалю-конкурсу, звернути уваги на умови фестивалю-конкурсу, заповнити анкету учасника та відіслати на наш емейл - olevytskiy@ukr.net.  Заявки приймаються до 20 вересня. За додатковою інформацією звертатись за телефоном : +380989090399; 0673437966; 0508873302.

23 вересня відбудеться фестиваль-конкурс
Божественна Літургія – 8.00 (Парафія Серця Ісуса і Серця Марії);
Початок дійства о 12.00 (у БТ).
24 вересня гала-концерт поч. о 15.00

Фестиваль-конкурс “З піснею до Бога” відбувається з благословення Івано-Франківського Архиєпископа і Митрополита Володимира (Війтишина), під патронатом благодійної організації ”Любов і Милосердя” та парафії  ”Серця Ісуса і Серця Марії” м. Долини УГКЦ за сприяння Долинської районної та міської влади.  Засновник  фестивалю-конкурсу о. Вітольд Левицький.
Запрошуємо духовенство, владу, учнівську та студентську молодь, а також всіх бажаючих, які цінують духовну музику, молитву і культуру. Вхід вільний.

Автор: о. Вітольд Левицький