Освячення каплиці Пресвятої Богородиці в с. Братишів

2017-09-26 13:07:24

З благословення Єпархіального Єпископа Коломийської єпархії Преосвященного Василія Івасюка на парафії Успення Пресвятої Богородиці с. Братишів Тлумацького протопресвітерату в неділю, 24 вересня, відбулося освячення каплиці в честь Пресвятої Богородиці.

Цієї події чекали всі парафіяни, адже добру ідею її спорудження підтримало все село. І хоч осінній дощ намагався зіпсувати свято, проте Божа ласка сильніша за природну стихію: перед самим освяченням небо розпогодилося і теплі сонячні промені ласкаво лягли на білосніжну статую Матері Божої. В осінніх барвах квітів вона велично возноситься на оновленому церковному подвір’ї.

Освячення здійснив протосинкел Єпархії о. Роман Кіцелюк у співслужінні  митрофорного протопресвітера о. Павла Дутчака, адміністратора парафії о. Івана Гуцуляка, віце-канцлера Єпархії о. Олександра Федоришина та священиків Тлумацького протопресвітерату.

Отець Роман у проповіді зробив наголос на таланти, які дані Господом кожній людині, і ці таланти парафіяни села Братишів вклали в спорудження каплиці Пресвятої Богородиці – коштами, працею чи доброю порадою.

Після Богослужіння отець протосинкел вручив подячні грамоти від єпарха Коломийського. Зокрема меценатам: п. Роману Круховському, голові Тлумацької ОТГ, п. Андрію Дольному, директору ТзОВ “НК Прикарпаття”, п. Василю Мартинюку, директору благодійного фонду агрохолдингу “Мрія”.

За активну участь в парафіяльному житті нагороджено п. Марію Шкварок, в.о. старости с. Братишів, директора Братишівського НВК  п. Галину Солонину, керівника церковного хору п. Василя Креховецького з нагоди 25-річчя створення хору та багатьох інших парафіян, які працювали на будівництві каплиці.

На завершення під звуки церковних пісень отці окропили всіх присутніх свяченою водою та помолилися за мир в Україні.

Джерело: прес-служба єпархії