Замулинці із Богородицею

2017-09-28 10:39:08

Із

17 по 25 вересня у селі Замулинці перебувала свята реліквія світу – Пояс Богородиці.

Щодня адміністратор даної парафії о.Юрій Свищ служив Святу Літургію та Молебень до Матері Божої.

Сотні вірян із навколишніх міст та сіл прибули сюди, щоб віддати шану Пречистій.

На завершення цієї величної події декан Корницький о. Володимир Дрозд передав вітання та благословення від правлячого Архієрея Коломийської єпархії Владики Василія, благословив вірних через обряд мирування та виголосив науку про значення Богородиці у нашому житті.

Ми маємо біблійне свідчення того, що хустки та пояси з апостолів клали на хворих і вони одужували, навіть від тіні апостола Петра відбувалися чудеса. То наскільки більша та Свята Діва, яка носила в собі Бога і якої частинку пояса тут сьогодні маємо у цьому Храмі. А тому, хто з вірою та смиренням приступає до Неї з своїми проханнями, то як співаємо у пісні, “… ще не чувано ніколи, щоб Вона не помогла…”. Бачимо сьогодні на прикладі скільки тут є людей з різних місць нашої єпархії і не тільки, адже Пречиста Мати є позаконфесійною, а хто ще цього не зрозумів, то ми молимося за просвітлення розуму. Нехай Мати Божа звяже своїм духовним поясом всіх нас навколо Євхаристійного Христа й віджене всяке зло і війну від наших сімей, родин, парафій та цілої України. Ми прощаємося сьогодні з цією реліквією, але ніколи з Богоматірю”, - сказав проповідник.

о.Юрій щиро подякував о.Декану та всім присутнім за щиру молитву, та побажав дня всього досконалого, святого, мирного і безгрішного на многії літа.

Джерело: прес-служба єпархії