Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

В Коломиї провели засідання протопресвітерів єпархії

2017-09-29 14:53:18

28 вересня у приміщенні Коломийської єпархії відбулися збори протопресвітерів. Очолив зібрання Єпарх Коломийський Преосвященний владика Василій (Івасюк). Також участь у зборах взяв Преосвященний владика Йосафат (Мощич), Єпарх новоствореної Чернівецької єпархії.

Після спільної молитви, протосинкел о. Роман Кіцелюк від імені духовенства та вірних єпархії привітав Преосвященного Владику Василія із 14-ою річницею Архієрейської хіротонії. До привітань долучилися адвокат Михайло Петрів та фотомитці, котрі подарували владиці власні роботи, що були представлені на ”Мистецькому Соборі”,  присвяченому 5-ій річниці освячення Катедрального собору Преображення Христового в Коломиї.

На початку засідання декан Косівський о. Роман Іванюлик виголосив для присутніх духовну науку, присвячену місії та покликанню священика.

Згодом канцлер о. Микола Горецький зачитав наступні декрети, видані Правлячим Архієреєм. Зокрема своїми декретами владика Василій звільнив від обов’язків протопресвітера Березівського о. Романа Шкабрія, та призначив протопресвітером о. Ігоря Полюка.

Від обов’язків єпархіального економа Єпарх звільнив о. Миколу Романенчука, в свою чергу, призначивши на цю посаду дотеперішнього віце-економа, о. Віктора Прийдуна.

З огляду на закінчення терміну дії декрету, владика Василій поновив декрет судовому вікарію о. Володимиру Прокіпчуку терміном на три роки.

Про перебіг Синоду Єпископів УГКЦ, що проходив у вересні цього року у Львові, доповів владика Йосафат (Мощич). Головною темою синоду було “Літургійне і молитовне життя УГКЦ”. Владика Йосафат відзначив, що єпископи задумувалися над тим як краще вдосконалити літургійне та молитовне життя вірних. Однією з ініціатив було створення на парафіяльному рівні шкіл молитви. Також важливим було питання потреби вдосконалення та перекладу літургійних текстів для наших вірних, що проживають по всьому світі.

о. Валерій Сиротюк пригадав присутнім про те, що 18 листопада у м. Чернівці в Катедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці відбудеться інтронізація першого Єпарха Чернівецького владики Йосафата (Мощича), котру проведе Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук). На цю урочисту подію запрошуються священики і вірні для того. щоб взяти участь у такій важливій і знаменній події в житті Івано-Франківської митрополії і всієї Церкви.

Синкел у справах мирян о. Юрій Лукачик у своєму слові звернув увагу на Центри перед подружньої катехизації, що діють на терені єпархії.  Священик зазначив щоб священики наголошували на своїх парафіях про обов’язкову участь молодят у передшлюбній катехизації. Також душпастирям слід звернути увагу на приписи канонічного права, що регламентують законність уділення Таїнства Подружжя.

Речник єпархії о. Олег Гриців звернувся до присутніх на тему Інтерактивної карти УГКЦ, що вже діє протягом 2 років. о. Олег попросив щоб парафії, котрі ще не є внесені на Інтерактивну карту, зареєструвалися, вказуючи дані про парафію, богослужіння, долучаючи фото та відео матеріали.

Голова Катехитичної комісії с. Єремія Іванишин СНДМ, зазначила, що 7 жовтня відбудеться день катехита, а 4 листопада відбудеться єпархіальна гра “Що? Де? Коли?”.

Голова Молодіжної Комісії бр. Августин Векляк розповів про найближчі події. Зокрема, 30 вересня - 1 жовтня відбудеться велопроща Снятин – Обертин – Тлумач – Погоня. Молодіжний фестиваль сучасної християнської пісні “Christian Song Fest” пройде 22 жовтня у м. Коломиї.

о. Сергій Триф’як, директор Карітасу єпархії прозвітував присутнім про діяльність Карітасу за рік, що завершується. На початку літа цього року був започаткований проект “Центр підтримки сім’ї” для місцевих родин та для родин переміщених осіб. Між іншим священик розповів про соціальні проекти, які успішно реалізовуються на даний час, а також про плани на майбутнє.

11 жовтня о. 11.00 год. в Катедральному соборі відбудеться конференція Патріаршої літургічної комісії.

9 листопада у ФСК “Прикарпаття” в Коломиї пройдуть традиційні щорічні спортивні змагання між духовенством. Священики вправлятимуться у трьох видах спорту: шахи, настільний теніс та волейбол.

На завершення єпископи поблагословили присутніх та побажали священикам гідно звершувати повірені їм уряди.

Джерело: прес-служба єпархії
Останні новини
350 pages

Парафіяни с.Воскресінці провели реколекції для молоді
2017-12-11 16:11:26
8-9 грудня в реколекційному домі сестер Мироносиць, у м. Яремче (с. Ямна), парафія Воскресіння Христового с. Воскресінці провела

Владика Василій (Івасюк) очолив похорон учасника АТО Івана Дубея
2017-12-10 17:03:15
Сьогодні, 10 грудня, відбулось поховання померлого учасника АТО Івана Дубея. Звістка про смерть сколихнула не тільки жителів с.Ворона, де мешкав боєць, а й цілу Коломийщину.

Архипастирський візит владики Василія (Івасюка) в с.Ворона
2017-12-10 16:54:09
10 грудня, Єпарх Коломийський владика Василій (Івасюк) відвідав парафію храму Успіння Пресвятої Богородиці с.Ворона. Однак Архиєрейську Літургію владика відслужив уже в новозбудованому храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

У Городенці провели коференцію з тем окультизму та сектанства
2017-12-06 21:55:25
3 грудня в Городенківському деканаті на парафії Успіння Пресвятої Богородиці м.Городенки на запрошення о.декана Ігора Левицького відбулася конференція з тем окультизму та сектанства.

До Коломиї привезли унікальну ікону зі Сходу
2017-12-06 20:32:06
З благословення правлячого архиєрея Коломийської єпархії, кир Василія Івасюка, у Михайлівському соборі м. Коломия для загального почитання вірними виставлена ікона Христа Спасителя, що носить назву “Я рани ваші взяв на себе”.

Колиба “У вуйка Василя” організувала благодійну вечірку
2017-12-06 13:42:12
Особливе свято - для особливих людей. У Коломиї відбулася благодійна вечірка. Організовує дійство уже 6 років поспіль родина підприємців Магасів.

Владика Василій (Івасюк) відвідав с.Лючки з нагоди храмового празника
2017-12-04 18:56:43
У понеділок, 4 грудня, на празник Введення у храм Пресвятої Богородиці владика Василій (Івасюк) відвідав парафію с.Лючки. На порозі храму архиєрея зустрів парох о.прот. Михайло Дрогомирецький спільно з церковною громадою.

Духовенство Коломийської єпархії взяло участь у першому волейбольному турнірі пам’яті Михайла Вишиванюка
2017-12-04 16:53:25
2 грудня на базі районного Молодіжного центру с.П’ядики відбувся перший волейбольний турнір пам’яті голови облдержадміністрації в 1997-2005 та 2010-2013 роках, почесного члена обласної спілки НСЖУ Михайла Васильовича Вишиванюка. Ініціатором заходу виступила Івано-Франківська обласна спілка журналістів НСЖУ, голова обласної спілки Лілія Боднарчук за підтримки Почесного консула Республіки Угорщина в Івано-Франківську Василя Вишиванюка.

Владика Василій (Івасюк) нагородив о. Василя Перцовича нагрудним хрестом з прикрасами
2017-12-03 20:40:50
3 грудня Єпарх Коломийський кир Василій (Івасюк) відвідав парафію свщмч. Йосафата, що в Коломиї. Архиєрея зустрічали перед дверима храму парох о. Володимир Касіян та сотрудник о. Василь Перцович. Після теплої зустрічі владика розпочав Архиєрейську Божественну Літургію, під час якої виголосив недільну проповідь.

Католицькі єпископи України закликають до усильної молитви за мир
2017-12-02 18:24:47
Від 7 до 8 грудня 2017 року відбудеться Доба усильних молитов за мир в Україні, яку поручили провести душпастирям, настоятелям спільнот богопосвяченого життя, провідникам молитовних груп Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, Мечислав (Мокшицький), Митрополит Львівський Римсько-Католицької Церкви в Україні та Мілан (Шашік), Єпископ Мукачівський.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди