Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

В Коломиї провели засідання протопресвітерів єпархії

2017-09-29 14:53:18

28 вересня у приміщенні Коломийської єпархії відбулися збори протопресвітерів. Очолив зібрання Єпарх Коломийський Преосвященний владика Василій (Івасюк). Також участь у зборах взяв Преосвященний владика Йосафат (Мощич), Єпарх новоствореної Чернівецької єпархії.

Після спільної молитви, протосинкел о. Роман Кіцелюк від імені духовенства та вірних єпархії привітав Преосвященного Владику Василія із 14-ою річницею Архієрейської хіротонії. До привітань долучилися адвокат Михайло Петрів та фотомитці, котрі подарували владиці власні роботи, що були представлені на ”Мистецькому Соборі”,  присвяченому 5-ій річниці освячення Катедрального собору Преображення Христового в Коломиї.

На початку засідання декан Косівський о. Роман Іванюлик виголосив для присутніх духовну науку, присвячену місії та покликанню священика.

Згодом канцлер о. Микола Горецький зачитав наступні декрети, видані Правлячим Архієреєм. Зокрема своїми декретами владика Василій звільнив від обов’язків протопресвітера Березівського о. Романа Шкабрія, та призначив протопресвітером о. Ігоря Полюка.

Від обов’язків єпархіального економа Єпарх звільнив о. Миколу Романенчука, в свою чергу, призначивши на цю посаду дотеперішнього віце-економа, о. Віктора Прийдуна.

З огляду на закінчення терміну дії декрету, владика Василій поновив декрет судовому вікарію о. Володимиру Прокіпчуку терміном на три роки.

Про перебіг Синоду Єпископів УГКЦ, що проходив у вересні цього року у Львові, доповів владика Йосафат (Мощич). Головною темою синоду було “Літургійне і молитовне життя УГКЦ”. Владика Йосафат відзначив, що єпископи задумувалися над тим як краще вдосконалити літургійне та молитовне життя вірних. Однією з ініціатив було створення на парафіяльному рівні шкіл молитви. Також важливим було питання потреби вдосконалення та перекладу літургійних текстів для наших вірних, що проживають по всьому світі.

о. Валерій Сиротюк пригадав присутнім про те, що 18 листопада у м. Чернівці в Катедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці відбудеться інтронізація першого Єпарха Чернівецького владики Йосафата (Мощича), котру проведе Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук). На цю урочисту подію запрошуються священики і вірні для того. щоб взяти участь у такій важливій і знаменній події в житті Івано-Франківської митрополії і всієї Церкви.

Синкел у справах мирян о. Юрій Лукачик у своєму слові звернув увагу на Центри перед подружньої катехизації, що діють на терені єпархії.  Священик зазначив щоб священики наголошували на своїх парафіях про обов’язкову участь молодят у передшлюбній катехизації. Також душпастирям слід звернути увагу на приписи канонічного права, що регламентують законність уділення Таїнства Подружжя.

Речник єпархії о. Олег Гриців звернувся до присутніх на тему Інтерактивної карти УГКЦ, що вже діє протягом 2 років. о. Олег попросив щоб парафії, котрі ще не є внесені на Інтерактивну карту, зареєструвалися, вказуючи дані про парафію, богослужіння, долучаючи фото та відео матеріали.

Голова Катехитичної комісії с. Єремія Іванишин СНДМ, зазначила, що 7 жовтня відбудеться день катехита, а 4 листопада відбудеться єпархіальна гра “Що? Де? Коли?”.

Голова Молодіжної Комісії бр. Августин Векляк розповів про найближчі події. Зокрема, 30 вересня - 1 жовтня відбудеться велопроща Снятин – Обертин – Тлумач – Погоня. Молодіжний фестиваль сучасної християнської пісні “Christian Song Fest” пройде 22 жовтня у м. Коломиї.

о. Сергій Триф’як, директор Карітасу єпархії прозвітував присутнім про діяльність Карітасу за рік, що завершується. На початку літа цього року був започаткований проект “Центр підтримки сім’ї” для місцевих родин та для родин переміщених осіб. Між іншим священик розповів про соціальні проекти, які успішно реалізовуються на даний час, а також про плани на майбутнє.

11 жовтня о. 11.00 год. в Катедральному соборі відбудеться конференція Патріаршої літургічної комісії.

9 листопада у ФСК “Прикарпаття” в Коломиї пройдуть традиційні щорічні спортивні змагання між духовенством. Священики вправлятимуться у трьох видах спорту: шахи, настільний теніс та волейбол.

На завершення єпископи поблагословили присутніх та побажали священикам гідно звершувати повірені їм уряди.

Джерело: прес-служба єпархії
Останні новини
344 pages

Владика Василій (Івасюк) помолився за постраждалих від депортаційної перації “Захід”
2017-10-20 17:13:30
Сьогодні в Івано-Франківську вшанували 70-ті роковини найбільшої депортаційної операції “Захід”.

Спортивний турнір між духовенством та вчителями
2017-10-19 23:14:53
Сьогодні, 19 жовтня, в Коломийській ЗОШ № 6 ім. Героя України Тараса Сенюка відбувся товариський матч з волейболу між командами вчителів 6-ї школи та священиками Коломийського деканату нашої єпархії.

Молодь Снятинщини організувала поїздку до Зарваниці
2017-10-19 15:35:12
18 жовтня Українська Молодь - Христові при Храмі Чуда Святого Архистратига Михаїла м. Снятин та Вівтарна Дружина при Храмі Різдва Пресвятої Богордиці с. Підвисоке Снятинського протопресвітеріату УГКЦ прибули до Матінки Божої, яка прославила себе у Зарваницькій Чудотворній іконі.

Поминання невинно замучених під час операції “Захід”
2017-10-19 15:09:33
21 жовтня 1947 р. московська влада здійснила найбільшу депортацію населення Західної України, яка увійшла в історію під кодовою назвою операція “Захід”. Виселялись в Сибір родини вояків УПА і підпільників Організації Українських націоналістів.

Християнсько-національне свято в Гаврилівці
2017-10-16 20:41:21
14 жовтня кожного року ввесь християнський світ з глибокою любов’ю, вдячністю і надією славить Пресвяту Богородицю, Матір Спасителя світу Ісуса Христа. Для нас, українців, це свято християнське і національне, воно символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу.

Покаяльний похід у м. Косів
2017-10-16 16:29:25
15 жовтня в м. Косів відбувся Покаяльний похід “Через Марію до Христа”, метою якого було перепрошення Бога за гріхи та примирення з Ним у Святій Тайні Сповіді . До театралізованої ходи учасники готувалися впродовж двох місяців, розпочинаючи кожен день з молитви.

У Надвірній пройшли урочистості з нагоди 75-річчя створення УПА
2017-10-16 11:18:23
Біля символічної могили героям України було відслужено заупокійні богослужіння, котрі очолив о. Андрій Бакота, протопресвітер Надвірнянського протопресвітеріату. Хвилиною мовчання вшанували полеглих Героїв України.

Владика Василій (Івасюк) взяв участь у святкуванні осінньої ярмарки та освяченні кооперативного підприємства в Обертині
2017-10-15 20:28:41
15 жовтня з пастирським візитом владика Василій (Івасюк) прибув на парафію Св. Кирила і Методія, що в Обертині. Запашним короваєм і сердечними побажаннями вітали дорогого гостя діти та громада вірних на чолі зі священнослужителями.

Владика Василій освятив накупольні хрести в Надвірній
2017-10-14 22:02:04
14 жовтня Преосвященний владика Василій (Івасюк) відвідав парафію Покрови Пресвятої Богородиці м.Надвірна. Традиційно теплими словами з хлібом-сіллю архиєрея вітали на подвір’ї храму парох о. Юрій Зеленчук спільно з церковним братством.

Храмовий празник Покрови Пресвятої Богородиці в Сопові
2017-10-14 19:51:09
У повітрі витала якась особлива радість, з самого ранку із храму Сопова доносився спів церковного хору, який возвеличував Богородицю піснею: “Ти моя Мати, Царице Небесная”. 14 жовтня парафія Покрови Пресвятої Богородиці відзначає особливий день – храмовий празник.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Микола Романенчук

  Віце-економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-секретар
  піддиякон Микола Мотрук
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  +380930823268

  Канцелярія єпархії
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com


  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди