Митрополит Івано-Франківський Володимир (Війтишин) у співслужінні духовенства освятив завод ”LEONI” в Коломиї

2017-09-30 07:53:15

29 вересня в Коломиї урочисто відкрили німецький завод кабельних мереж ”LEONI”. Високопреосвященний Митрополит і Архієпископ Івано-Франківський УГКЦ Володимир (Війтишин) та владика Юліан (Гатала), єпископ Коломийський і Косівський УПЦ КП у співслужінні духовенства здійснили чин освячення. Зокрема, владикам співслужили протосинкел Коломийської єпархії о. Роман Кіцелюк, синкел у справах мирян о. Юрій Лукачик, парох церкви св. Архістратига Михаїла о. Петро Чиборак та парох церкви св.свщмч. Йосафата о. Володимир Касіян, а також священики УПЦ КП.

Митрополит Володимир привітав керівництво та працівників заводу ”LEONI” з відкриттям і побажав успіхів та плідної праці. У своєму зверненні до присутніх, архієпископ зауважив, що кожну справу, котру робить людина, слід виконувати у співпраці з Богом, тобто запрошувати Творця до всякого свого починання. Цитуючи слова зі Святого Письма “Коли Господь та не будує дому, - дарма працюють його будівничі. Коли Господь не зберігає міста, -дарма пильнує сторож” (Пс. 127, 1), митрополит звернув увагу на те, що Господь Бог є головним будівничим людського життя, тому побажав, щоб молитва про допомогу Божу завжди знаходила місце у житті кожного працівника заводу.

Слід відзначити, що на урочисте відкриття прибув голова держави, президент Петро Порошенко, котрий офіційно запустив роботу заводу “LEONI”.

Джерело: прес-служба єпархії