Урочисте відкриття і освячення дитячого садочка в с. Поляниця

2017-10-01 22:02:02

1 жовтня владика Василій (Івасюк), єпарх Коломийський здійснив пастирський візит до церкви Входу в храм Пресвятої Богородиці, що в с.Поляниця.

Його Преосвященство урочисто зустрів парох о. Богданом Скірчуком, декан Яремчанський з численною кількістю вірних.

Після прочитання святого Євангелія зі словом проповіді до вірян звернувся о. Петро Попович, який розповів про значимість Хреста в житті людини:

В одному селі була місія, по закінченню якої священик роздавав хрести вірянам. Кожного з них отець просив поставити отриманий Хрест у своїй оселі, щоб він щодня нагадував про науки, виголошені в часі місії. Взяти Хреста підійшов і один молодий юнак, який не мав свого будинку. Звертаючись до священика хлопчина промовив: “Отче, я не маю куди його поставити, живу в гуртожитку, але й це тимчасово.  Однак я дуже хочу отримати цього хреста”. Зворушений почутим священик сказав: “Бери! Нехай за твоєю вірою він вирішує всі проблеми і дасть благодать у житті”. На прикладі цього хлопця, ми повинні навчатися приймати й нести свій Хрест з покорою, як вияв своєї любові до Бога.  Він є тим екскурсоводом, який провадить нас. І якими б складними не були життєві обставини, пам’ятаймо, що Хрест – це наше спасіння, дорога до раю”.

По закінченню Божественної Літургії,  віряни взяли участь в урочистому відкритті й посвяченні нового дитячого садочка “Ластівочка”. Ця довгоочікувана подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків. Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з такої нагоди завітали: міський голова м. Яремче Василь Онутчак та народний депутат України Олександр Шевченко. До присутніх також звернулися: владика Василій (Івасюк), сільський голова Микола Поляк й завідувач садочка Тетяна Молдавчук.

Одягнені в гуцульські однострої діти, потішили присутніх коротким віршованим вітаннями та піснею, після чого поважні гості разом з архиєреєм прерізали стрічку до дверей дошкільного закладу. Зі щирими успішками першими до садочку ввійшли діти. Далі владика спільно з присутніми та духовенством помолився й освятив приміщення.

Джерело: прес-служба єпархії