На парафії с. Лоєва вшанували Фатімську Богородицю

2017-10-06 19:43:09

5 жовтня у Лоївській загальноосвітній школі відбулося свято з нагоди 100 років об’явлення Пресвятої Богородиці у Фатімі.
Учасники цього заходу повернули глядачів у столітнє минуле. Сценки передали атмосферу подій, які відбулися з дітьми: розмова з Ангелом, з’ява Небесної Пані та Її прохання.

Минувшина Португалії так чітко перегукується з сучасним України - веденням війни. Ведучі пригадали, яким потужним захистом стояла Фатімська Богородиця на сцені Майдану. Як Вона ішла кровавими слідами своїх синів і дочок, кров котрих стала фундаментом Церкви Непорочного Серця Матері Божої та Героїв Небесної Сотні на  вул. Інститутській в Києві.

Богородиця просила про молитву, тому присутні на цьому святі відповіли на Її прохання.  В своїх молитвах всі спільно випрошували Божої охорони та благословення у навчанні для учнів та вчителів, які знаходяться на Сході України - лінії розмежування, взаєморозуміння та любові у християнських сім’ях. Молились й у намірення Божої Благодаті для Папи Франциска та всього духовенства. Довкола панувала тиша, кожен пошеки, в глибокій задумі,  блавагав, щоб Всемогутній втрутився в життя Росії, адже навернення грішника це ласка Божа, предтечею якої є молитва.

Божа Матір дала не тільки три пророчі Таємниці, Вона відкрила таємницю дару молитви на вервиці, плід якої - спасіння людської душі. Злучившись з Пресвятою Богородицею у молитві можна визволити серце людини, яке знаходиться в полоні багатства, можна повернути серце блудного сина в солодкі обійми Батька, додати сили і мужності та утвердити у вірі християн, яких переслідують і так зернятко за зернятком у цьому катастрофічному часі змінювати долю цілого світу.
Джерело: прес-служба єпархії