Життя – це човен в морі, на якому людина тримається по своїй вірі”, - владика Василій (Івасюк)

2017-10-08 14:11:14

У неділю, 8 жовтня, владика Василій (Івасюк) правлячий архиєрей Коломийської єпархії звершив Божественну літургію в Катедральному соборі Преображення Христового м. Коломия.

Його Преосвященству співслужили адміністратор храму о. Володимир Білослудцев та економ єпархії о. Віктор Прийдун.

Зі словом проповіді до вірян звернувся о. Віктор Прийдун.

В сьогоднішньому Євангелії  від Луки ми чули, як Господь кличе дві пари братів, які ловили рибу на Генезаретському морі, йти за Ним. Апостоли не могли зловити риби, однак замість відчаю та зневіри на слово Христа знову закинули сіті. Прислухавшись слова Божого апостоли спіймали так багато риби, що навіть сіті почали рватися. Так і в нашому житті: ми прагнемо вершити великі справи, замість того, щоб смиренно й належно виконувати свою роботу. Апостоли ж були звичайними ловцями риби, але за силою своєї віри отримали великий дар – “ловити” людей… Довірившись Богові в усьому ми осягнемо багато”.

Після слів проповідника владика Василій, звертаючись до парафіян додав: “Життя – це човен в морі, на якому людина тримається по своїй вірі. Кожного дня нас наче хвилі “обтікають” буденні проблеми.  Вітрила в човні  є його опорою, що допомагають пройти всі небезпеки на обраному шляху. Так само й Христос є тією підтримкою для людини. Тому, щоб не бути хиткими й легковажними в своїй вірі ходімо до церкви, дбаймо про стійкість вітрил у нашому житті”.

По завершенні відправи прозвучало многоліття владиці та всім присутнім.

Джерело: прес-служба єпархії