Відбулась конференція для духовенства єпархії

2017-10-12 18:35:28

11 жовтня з благословення правлячого архиєрея Коломийсько-Чернівецької єпархії кир Василія (Івасюка) відбулася конференція на тему: “Історія християнського часослова і його сучасний стан в УГКЦ”.

На запрошення літургійної комісії Коломийсько-Чернівецької єпархії прибув отець-доктор Василь Рудейко, завідувач кафедри літургійного богослів’я при УКУ та заступник голови Патріаршої Літургійної комісії УГКЦ.

Конференцію розпочали спільною молитвою, опісля котрої о. Василь Рудейко розповів про історію розвитку Часослова у візантійському обряді і його практику в УГКЦ. У своій доповіді о. Василь звернув особливу увагу на конституцію про Святу Літургію “Sacrosanctum concilium” та  Катехизм, які окреслюють Часослов як молитву цілої церкви.

Після доповіді присутні священики мали змогу поставити запитання доповідачеві, котрий охоче відповідав на них та заохочував духовенство до літургійної катехизи вірних з метою їх свідомої, активної та корисної участі в молитовному житті церкви. На завершення конференції голова Літургійної комісії  Коломийсько- Чернівецької єпархії о. Богдан Киктик подякував о. доктору Василію Рудейку за змістовну конференцію, а Преосвященний владика Василій (Івасюк) побажав доповідачеві Божого благословення і плідної праці для добра Церкви.

Джерело: Літургійна комісія Коломийсько-Чернівецької єпархіі УГКЦ