Владика Василій освятив накупольні хрести в Надвірній

2017-10-14 22:02:04

14 жовтня Преосвященний владика Василій (Івасюк) відвідав парафію Покрови Пресвятої Богородиці м.Надвірна.

Традиційно теплими словами з хлібом-сіллю архиєрея вітали на подвір’ї храму парох о. Юрій Зеленчук спільно з церковним братством. Ввійшовши до каплиці, де зараз моляться, владика Василій очолив Божественну літургію у співслужінні з деканом Надвірнянським о. Андрієм Бакотою та численним духовенством нашої єпархії. На святкування храмового празника прибуло й чимало гостей.

Під час проповіді владика виголосив повчальне слово про значення та вшанування Пресвятої Богородиці у нашому житті.

Празник Покрова Пресвятої Богородиці заслуговує на особливу увагу, бо це є могутня опіка Матері Божої над нашим народом від княжих часів аж по сьогодні. Київська Держава від самого початку свого існування мала великих і сильних ворогів. Тому наш народ шукав такої помочі, проти якої не може встоятися жодна людська сила. Таким небесним порятунком була саме Пречиста Діва Марія. Тому празник Покрови завжди був, є і буде днем великої любові і вдячності нашого народу Пресвятій Богородиці”,- сказав архиєрей.

Значна кількість присутніх на Літургії приступила до святих таїнств Сповіді та Причастя, щоб примиритись з Христом і тим самим очистити свою душу.

По завершенню Богослужіння парох храму подякував владиці Василію за молитву та повчальне слово, а також всім священникам, які прибули розділити радість свята. Не оминувши гостей та парафіян о. Юрій подякував й за те, що вони своєю присутністю наповнили святий храм. З нагоди свята архієрей поблагословив та помирував присутніх, після чого відбулось освячення води.

Далі Преосвященний владика освятив накупольні хрести для храму, який наразі будується. Вітаючи присутніх із знаменною для них подією архиєрей побажав швидкого завершення будівництва святині, де вже найближчим часом прихожани зноситимуть свої молитви.

Автор: Діана Чавага, прес-секретар єпархії