Покаяльний похід у м. Косів

2017-10-16 16:29:25

15 жовтня в м. Косів відбувся Покаяльний похід “Через Марію до Христа”, метою якого було перепрошення Бога за гріхи та примирення з Ним у Святій Тайні Сповіді . До театралізованої ходи учасники готувалися впродовж двох місяців, розпочинаючи кожен день з молитви.

Маршрут розпочався із церкви св. Василія Великого. До покаяльного походу приєдналися діти й школярі, молодь, гості з сусідніх сіл і вся парафіяльна громада на чолі з косівським деканом о. Романом Іванюликом та сотрудником о. Юрієм Корпанюком.

Проходячи вулицями Косова люди зупинялися на стаціях, в яких описувалися гріхи аборту, ворожіння, відвідини екстрасенсів, гріхи нечистоти і найбільший серед них - зневага Бога у Святих Тайнах. Все це та багато іншого було висловлено не лише устами, а й великою любов’ю та працею організаторів.

Біля кожної стації відбувалося театралізоване дійство, яке до глибини душі сколихнуло всіх присутніх. Молодь формувала колону з 13-ма хоругвами, на яких були зображені Чудотворні ікони Пресвятої Богородиці. В центрі колони йшли священики, несучи Плащеницю Богородиці. За ними - діти, учасники та всі жителі м. Косова.

Завершився похід на подвір’ї церкви св. Василія Великого. Він надовго запам’ятається місцевим мешканцям. Євангелізація засіяла зерно віри і донесла до людей основну істину походу: любити і вміти послужитися своєму ближньому, прийняти Богородицю, як свою Мати, адже тільки через Марію прийдемо до Христа.

Автор: Марина Сікорська для прес-служби єпархії