Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Парафіяни с. Лоєва відвідали Страдч

2017-10-31 13:25:52

28 жовтня парафіяни с. Лоєва організували прощу до особливого відпустового місця с. Страдч  із молитовним наміренням за мир в Україні й цілому світі.
Щоб випросити ці особливіші ласки, потрібно мати чисте щире серце. Тому всі віряни через Святу Тайну Покаяння примирилися з Богом, отримавши мир Воскреслого Христа, щоб цей спокій через молитву передавати іншим. Адже таких потребуючих у сучасному світі досить багато.
 
Віряни в особливіший спосіб просили, щоб іскра молитви просвітила розум президентів тих країн, які зберігають ядерну зброю, а Страх Божий, як дар Духа Святого пригадував їм про цінність неповторного людського життя, бо за “підніжок ніг Божих” несе відповідальність кожен згідно свого покликання.
Крокуючи стація за стацією Страдецькою Хресною Дорогою парафіяни в своїх молитвах згадували всіх нужденних. В глибині віків на цьому місці згадується пролита кров і страждання місцевих мешканців. З огляду на те Папа Пій ХI надав цьому місцю відпустову грамоту (Кальварія з Єрусалимським відпустом). 
 
Дійшовши до VIII стації увагу людей привертає не тільки статуя Ісуса і жінок з діточками, які плачуть над ним, а й сотня принесених сюди маленьких ангеликів як знак необдуманих вчинків. “Коли хто бачить свого брата, який грішить, нехай молиться, і Він дасть йому життя”(1 Йо.5:16). 
Чиста молитва породжує надприродну силу, яка знешкоджує зло. Саме тому молитва за жінок, які вирішили вчинити гріх аборту, може провести діалог із сумлінням жінки під час якого станеться неймовірна ситуація і життя буде врятоване. Так молитва здатна випередити евтаназію, яскравим прикладом того є зустріч Папи Франциска із колумбійкою, яка після розмови переосмислила свої наміри. Ось чому Богородиця у Фатімі просить молитися. “Моліться, багато моліться. Багато душ іде до пекла тільки тому, що за них ніхто не молиться”,- звертається Марія до трьох пастушків.
 
Провівши день в молитві парафіяни отримали два повні відпусти. На прощі до них приєдналися парафіяни з Надвірної, Переросля та Цуцилова. Благословення священників, оздоровчі молитви, окроплення свяченою водою дали можливість відновити духовні сили і знову повернутися до своїх щоденних обов’язків.
 
Джерело: прес-служба єпархії
Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди