Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Парафіяни с. Лоєва відвідали Страдч

2017-10-31 13:25:52

28 жовтня парафіяни с. Лоєва організували прощу до особливого відпустового місця с. Страдч  із молитовним наміренням за мир в Україні й цілому світі.
Щоб випросити ці особливіші ласки, потрібно мати чисте щире серце. Тому всі віряни через Святу Тайну Покаяння примирилися з Богом, отримавши мир Воскреслого Христа, щоб цей спокій через молитву передавати іншим. Адже таких потребуючих у сучасному світі досить багато.
 
Віряни в особливіший спосіб просили, щоб іскра молитви просвітила розум президентів тих країн, які зберігають ядерну зброю, а Страх Божий, як дар Духа Святого пригадував їм про цінність неповторного людського життя, бо за “підніжок ніг Божих” несе відповідальність кожен згідно свого покликання.
Крокуючи стація за стацією Страдецькою Хресною Дорогою парафіяни в своїх молитвах згадували всіх нужденних. В глибині віків на цьому місці згадується пролита кров і страждання місцевих мешканців. З огляду на те Папа Пій ХI надав цьому місцю відпустову грамоту (Кальварія з Єрусалимським відпустом). 
 
Дійшовши до VIII стації увагу людей привертає не тільки статуя Ісуса і жінок з діточками, які плачуть над ним, а й сотня принесених сюди маленьких ангеликів як знак необдуманих вчинків. “Коли хто бачить свого брата, який грішить, нехай молиться, і Він дасть йому життя”(1 Йо.5:16). 
Чиста молитва породжує надприродну силу, яка знешкоджує зло. Саме тому молитва за жінок, які вирішили вчинити гріх аборту, може провести діалог із сумлінням жінки під час якого станеться неймовірна ситуація і життя буде врятоване. Так молитва здатна випередити евтаназію, яскравим прикладом того є зустріч Папи Франциска із колумбійкою, яка після розмови переосмислила свої наміри. Ось чому Богородиця у Фатімі просить молитися. “Моліться, багато моліться. Багато душ іде до пекла тільки тому, що за них ніхто не молиться”,- звертається Марія до трьох пастушків.
 
Провівши день в молитві парафіяни отримали два повні відпусти. На прощі до них приєдналися парафіяни з Надвірної, Переросля та Цуцилова. Благословення священників, оздоровчі молитви, окроплення свяченою водою дали можливість відновити духовні сили і знову повернутися до своїх щоденних обов’язків.
 
Джерело: прес-служба єпархії
Останні новини
348 pages

У день 65-ої річниці від дня народження світлої пам’яті владики Миколая Сімкайла
2017-11-21 18:57:11
21 листопада виповнилося б 65 років від дня народження правлячого єпископа Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ владики Миколая Сімкайла…

Владика Василій (Івасюк) взяв участь у святкуванні 175-ти ліття храму в с.Гончарів
2017-11-21 16:58:01
21 листопада Єпарх Коломийський владика Василій (Івасюк) очолив Божественну літургію в храмі Святого Архистратига Михаїла с. Гончарів…

Василь Макух – живий смолоскип”
2017-11-20 17:52:40
Межа любові до України… “Крайні” роки всі говорять про любов до України… Чи є межа цієї любові? Чи готовий кожен українець пожертвувати своїм життям, своїм щастям заради “НЕЇ”?

Архиєрейська Божественна Літургія та Чин освячення храму Архистратига Михаїла в Богородичині
2017-11-19 22:50:58
19 листопада правлячий архиєрей Коломийської єпархії владика Василій (Івасюк) відвідав с.Богородичин, щоб звершити освячення новозбудованого храму місцевої парафії…

В УГКЦ офіційно створено Чернівецьку єпархію та призначено Правлячого єпископа
2017-11-18 21:17:28
У суботу, 18 листопада 2017 року, відповідно до рішення Синоду Єпископів УГКЦ, створено Чернівецьку єпархію шляхом виокремлення її з Коломийсько-Чернівецької єпархії…

Я зустрів на порозі храму людей, які зберегли віру нам і передали її своїм нащадкам”, - Глава УГКЦ на інтронізації в Чернівцях
2017-11-18 19:16:18
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав 18 листопада, у день пам’яті священномучеників Галактіона й Епістими, увів владику Йосафата (Мощича) на престол Правлячого єпископа новоствореної Чернівецької єпархії…

Про все, крім політики”. Фестиваль духовної пісні
2017-11-16 22:56:57
З нагоди відзначення 125-річчя з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, У Коломиї відбудеться 4-ий фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”.

Конкурс молодіжних інновацій в Україні
2017-11-16 15:43:45
Комісія “Справедливість та мир” проводить конкурс молодіжних інновацій в Україні Lаudato Si Startup Challenge. Laudato Si’ Startup Challenge є натхнений енциклікою Папи Франциска _Laudato Si_ і є світовою ініціативою, направленою на заохочення пошуку рішень світовим проблемам людства за допомогою інноваційних стартапів.

Чин інтронізації першого єпископа Чернівецької єпархії УГКЦ
2017-11-15 21:10:43
18 листопада о 12.00, у катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці м. Чернівці відбудеться Архиєрейська Літургія та Чин інтронізації першого правлячого єпископа новоствореної Чернівецької єпархії УГКЦ владики Йосафата (Мощича).

У Коломиї відбудеться пісений фестиваль “Все упованіє на тебе Мати возлагаю”
2017-11-15 20:38:09
З нагоди відзначення 125-річчя з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, у Коломиї відбудеться фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди