Парафіяни с. Лоєва відвідали Страдч

2017-10-31 13:25:52

28 жовтня парафіяни с. Лоєва організували прощу до особливого відпустового місця с. Страдч  із молитовним наміренням за мир в Україні й цілому світі.
Щоб випросити ці особливіші ласки, потрібно мати чисте щире серце. Тому всі віряни через Святу Тайну Покаяння примирилися з Богом, отримавши мир Воскреслого Христа, щоб цей спокій через молитву передавати іншим. Адже таких потребуючих у сучасному світі досить багато.

Віряни в особливіший спосіб просили, щоб іскра молитви просвітила розум президентів тих країн, які зберігають ядерну зброю, а Страх Божий, як дар Духа Святого пригадував їм про цінність неповторного людського життя, бо за “підніжок ніг Божих” несе відповідальність кожен згідно свого покликання.
Крокуючи стація за стацією Страдецькою Хресною Дорогою парафіяни в своїх молитвах згадували всіх нужденних. В глибині віків на цьому місці згадується пролита кров і страждання місцевих мешканців. З огляду на те Папа Пій ХI надав цьому місцю відпустову грамоту (Кальварія з Єрусалимським відпустом).

Дійшовши до VIII стації увагу людей привертає не тільки статуя Ісуса і жінок з діточками, які плачуть над ним, а й сотня принесених сюди маленьких ангеликів як знак необдуманих вчинків. “Коли хто бачить свого брата, який грішить, нехай молиться, і Він дасть йому життя”(1 Йо.5:16).
Чиста молитва породжує надприродну силу, яка знешкоджує зло. Саме тому молитва за жінок, які вирішили вчинити гріх аборту, може провести діалог із сумлінням жінки під час якого станеться неймовірна ситуація і життя буде врятоване. Так молитва здатна випередити евтаназію, яскравим прикладом того є зустріч Папи Франциска із колумбійкою, яка після розмови переосмислила свої наміри. Ось чому Богородиця у Фатімі просить молитися. “Моліться, багато моліться. Багато душ іде до пекла тільки тому, що за них ніхто не молиться”,- звертається Марія до трьох пастушків.

Провівши день в молитві парафіяни отримали два повні відпусти. На прощі до них приєдналися парафіяни з Надвірної, Переросля та Цуцилова. Благословення священників, оздоровчі молитви, окроплення свяченою водою дали можливість відновити духовні сили і знову повернутися до своїх щоденних обов’язків.

Джерело: прес-служба єпархії