Допомагати потребуючим і зігрівати серця турботою

2017-11-06 22:45:36

В останній день жовтня при церкві Успення Пресвятої Богородиці в Городенці відбулася зустріч переселенців зі Сходу, котрі мешкають у Городенківському районі, з представниками Міжнародного благодійного фонду “Карітас” при Коломийсько-Чернівецькій єпархії.

Благодійний фонд допомагає вимушеним переселенцям від самого початку військових дій на території України, ще з 2014 року. Тож цього дня волонтери з Коломиї прибули зібрати дані про дітей аби Святий Миколай міг завітати й до них. Акція триває в рамках проекту “Створення центру підтримки сім’ї”, що реалізується за підтримки й співфінансування “Карітасу” та Міністерства закордонних справ Польщі.

Парох церкви отець-декан Ігор Левицький люб’язно прийняв гостей у церковній резиденції і розпочав зустріч зі спільної молитви до Святого Духа. Також отець передав зібрані парафією 907 гривень на лікування онкохворої переселенки Ольги Сердюк.

В теплій атмосфері, за чаєм із солодкою випічкою, Тарас Бучовський та Лілія Золотарьова розмовляли з переселенцями про їхні проблеми й методи їх вирішення, записували потреби їхніх дітей. Психолог Уляна Семенюк за той час у сусідній кімнаті резиденції проводила захопливе заняття з малюванням та іншими завданнями з єдиною дитиною, яка прийшла на зустріч. Всього до акції залучено 12 дітей, проте інші дітки, на жаль, захворіли й не змогли прийти. Та їхні потреби записані, й волонтери пообіцяли докласти всіх зусиль, щоб зробити приємні подарунки дітям до чудового свята –  Дня Святого Миколая.

Джерело: прес-служба єпархії