Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Спортивні змагання серед духовенства

2017-11-10 09:56:28

9листопада в Коломийському ФОСК “Прикарпаття” пройшли змагання серед духовенства Коломийсько-Чернівецької єпархії. Захід проходив з благословення владики Василія (Івасюка) Єпарха Коломийсько-Чернівецького та був приурочений 125-річниці з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.

На самому початку усі присутні провели молитву та заспівали Гімн України. Голова комісії у справах спорту о. Володимир Гуменюк привітав присутніх та відзначив, що даний захід востаннє відбувається за участі священиків Коломийсько-Чернівецької єпархії, тому що вже невдовзі частина єпархії відійде до єпархії Чернівецької, але це не завадить духовенству зустрітись і провести міжєпархіальні змагання.

Привітати присутніх та учасників змагань завітав голова Коломийської районної ради Роман Дячук. Звертаючись, п. Роман, який є сам людиною спорту, подякував організаторам за запрошення та високо оцінив багаторічну ініціативу проведення змагань серед духовенства. Також він пригадав як особисто протягом багатьох років обслуговував волейбольні поєдинки в якості судді.

Серед запрошених гостей на святковому дійстві були присутні заступник начальника управління спорту ОДА Костянтин Лисейко, заступник коломийського міського голови Володимир Бойцан, начальник відділу молоді та спорту Коломийської РДА Олег Дем’янюк, директор Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Святослав Бойко, керівник коломийської районної організації всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” Микола Триф’як, голова Федерації волейболу Коломийщини Василь Мацьків, директор ФОСК “Прикарпаття” Олександр Гнатюк. Усі запрошені гості бажали перемоги найкращим.

В ході змагань серед таких видів спорту як: волейбол, шахи та настільний теніс, результати були наступними.

Волейбол.

1 місце - Коломийський деканат.

2 місце -  Отинійсько-Тисменичанський деканат.

3 місце -  Городенківсько-Чернелицький деканат.

У настільному тенісі не було рівних представникам Коломийського деканату, котрі вибороли усі призові місця.

1 місце – о. Юрій Терещенко.

2 місце – о. Сергій Дмитрук.

3 місце – о. Володимир Білослудцев.

В змаганнях з шахів призові місця розташувалися наступним чином:

1 місце  - о. Володимир Гук (Корницький деканат).

2 місце – о. Ярослав Шкандрій (Яремчанський деканат).

3 місце – о. Ігор Дрогомирецький (Печеніжинський деканат).

Джерело: прес-служба єпархії
Останні новини
348 pages

У день 65-ої річниці від дня народження світлої пам’яті владики Миколая Сімкайла
2017-11-21 18:57:11
21 листопада виповнилося б 65 років від дня народження правлячого єпископа Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ владики Миколая Сімкайла…

Владика Василій (Івасюк) взяв участь у святкуванні 175-ти ліття храму в с.Гончарів
2017-11-21 16:58:01
21 листопада Єпарх Коломийський владика Василій (Івасюк) очолив Божественну літургію в храмі Святого Архистратига Михаїла с. Гончарів…

Василь Макух – живий смолоскип”
2017-11-20 17:52:40
Межа любові до України… “Крайні” роки всі говорять про любов до України… Чи є межа цієї любові? Чи готовий кожен українець пожертвувати своїм життям, своїм щастям заради “НЕЇ”?

Архиєрейська Божественна Літургія та Чин освячення храму Архистратига Михаїла в Богородичині
2017-11-19 22:50:58
19 листопада правлячий архиєрей Коломийської єпархії владика Василій (Івасюк) відвідав с.Богородичин, щоб звершити освячення новозбудованого храму місцевої парафії…

В УГКЦ офіційно створено Чернівецьку єпархію та призначено Правлячого єпископа
2017-11-18 21:17:28
У суботу, 18 листопада 2017 року, відповідно до рішення Синоду Єпископів УГКЦ, створено Чернівецьку єпархію шляхом виокремлення її з Коломийсько-Чернівецької єпархії…

Я зустрів на порозі храму людей, які зберегли віру нам і передали її своїм нащадкам”, - Глава УГКЦ на інтронізації в Чернівцях
2017-11-18 19:16:18
Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав 18 листопада, у день пам’яті священномучеників Галактіона й Епістими, увів владику Йосафата (Мощича) на престол Правлячого єпископа новоствореної Чернівецької єпархії…

Про все, крім політики”. Фестиваль духовної пісні
2017-11-16 22:56:57
З нагоди відзначення 125-річчя з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, У Коломиї відбудеться 4-ий фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”.

Конкурс молодіжних інновацій в Україні
2017-11-16 15:43:45
Комісія “Справедливість та мир” проводить конкурс молодіжних інновацій в Україні Lаudato Si Startup Challenge. Laudato Si’ Startup Challenge є натхнений енциклікою Папи Франциска _Laudato Si_ і є світовою ініціативою, направленою на заохочення пошуку рішень світовим проблемам людства за допомогою інноваційних стартапів.

Чин інтронізації першого єпископа Чернівецької єпархії УГКЦ
2017-11-15 21:10:43
18 листопада о 12.00, у катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці м. Чернівці відбудеться Архиєрейська Літургія та Чин інтронізації першого правлячого єпископа новоствореної Чернівецької єпархії УГКЦ владики Йосафата (Мощича).

У Коломиї відбудеться пісений фестиваль “Все упованіє на тебе Мати возлагаю”
2017-11-15 20:38:09
З нагоди відзначення 125-річчя з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, у Коломиї відбудеться фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди