На парафіях Коломийсько-Чернівецької єпархії провели духовно-екологічні місії

2017-11-10 15:56:25

На сьогоднішній день однією з найпоширеніших проблем усього людства є екологія. Все гостріше постає питання екологічного характеру, яке має на меті врятувати і зберегти природу від неправильного користування людиною. Людина створена на образ і подобу Божу, сам Бог-Творець закликає нас порати і доглядати, а не руйнувати і вбивати красу цього світу.

6 жовтня на запрошення декана Тлумацького о. мітрата Павла Дутчака відбулася духовно-екологічна місія. У храмі Пресвятої Трійці після Божественної Літургії о. Назарій у проповіді звернувся до вірних словами Папи Франциска “Земля наш спільний дім”, тому кожна людина повинна піклуватися про Боже творіння. Місцеві учні та вчителі зі школи, гімназії після закінчення уроків прийшли до храму на зустріч із екореферентом. У часі катехизації присутні переглянули мультфільми та активно спілкувалися зі священиком у часі презентації “Створений світ для мене”.

У день святого і славного великомученика Димитрія, 8 листопада, референт Бюро з питань екології о.Назарій Мицко з екологічними місіями відвідав м. Снятин. За сприянням декана о. мітрата Теодора Оробця було організовано зустріч екореферента з парафіянами храму Чуда Архистратига Михаїла, міською громадою та учнями школи. Екологічні місії  розпочалися Божественною Літургією у храмі, де о. Назарій виголосив проповідь, у якій закликав парафіян не чинити екологічного гріха, а любити Бога через турботу до  створіння.

У приміщенні місцевої ратуші на зустрічі зі священиками були присутні: секретар міської ради п. Марія Орищук, громадська рада міста, виконавчий комітет та депутати міської ради. В часі зустрічі о. Назарій представив діяльність Бюро з питань екології зокрема важливість духовно-екологічних місій та активно обговорили екологічні питання міста для їх подолання.

Учні разом із вчителями мали нагоду відвідати цікавий урок, на якому о. Назарій демонструючи презентацію, розповів про любов Бога до людини через створений світ та закликав своїми вчинками бути співтворцями у Божому світі.

Джерело: прес-служба єпархії