Владика Василій (Івасюк) відвідав виставку ексклюзивних авторських булав

2017-11-11 20:18:53

Дні грузинської культури” в Коломиї відзначили відкриттям виставки ексклюзивних авторських булав скульптора і драматурга Раґулі Власідзе.

Люди, які творять епоху” - саме під такою назвою 10 листопада в концертній залі “Габсбург” було представлено булави ручної роботи, а також колекція фотографій, які зроблені в мальовничих селах Косівщини. Кожна з робіт присвячена видатним постатям, культурним пам’яткам України та світу. Автор зізнається, що дана виставка створена завдяки людям, чия праця є орієнтиром миру, любові, милосердя та взаєморозуміння між народами.

На відкриття виставки завітали почесні гості, серед яких правлячий архиєрей Коломийсько-Чернівецької єпархії владика Василій (Івасюк).  За словами владики, потішним є те, що такі ексклюзивні роботи популяризують українську культуру й історію, адже булава знана в нас як один з козацьких клейнодів. Привітавши митця, єпарх побажав Божого Благословення, сил та натхнення для створення нових робіт, які прославляють наш край і Україну.

Після урочистої частини присутні мали можливість ближче познайомитись з незвичайними експонатами грузинського митця.

Нагадаємо, що виставка  діятиме в Коломиї до  21 листопада. Саме цю дату Раґулі Власідзе присвячує світлій пам’яті владики Миколая Сімкайла (який, до речі, народився у світлий день свята Архистратига Михаїла).

Джерело: прес-служба єпархії