Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

У 25-ту неділю після Зіслання Святого Духа владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння в Катедральному соборі м.Коломия

2017-11-26 19:09:30

26 листопада Єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) очолив Утреню та Божественну Літургію в Катедральному соборі Преображення Христового.

Преосвященному владиці співслужили: адміністратор Катедрального собору о.Володимир Білослудцев, економ єпархії о.Віктор Прийдун та о.Роман Малярчук. Тим часом о.Віталій Марук та о.Сергій Триф’як сповідали вірян.

Після Божественної Літургії владика Василь виголосив проповідь на тему євангельського читання. У ній архиєрей наголосив на важливості братерської любові і милосердя один до одного.

Ісус Христос розповідає нам, як чоловік, який ішов з Єрусалиму в Єрихон, попався розбійникам. Він був пограбований, побитий і залишений стікати кров’ю, вмирати на узбіччі дороги. Повз пройшли священик та левіт, зупинився тільки самарянин. Чоловік, який попався в руки розбійникам, – це Адам. Це він з Єрусалиму, тобто з раю, іде у той світ – у Єрихон. Але на нього нападає Сатана, злі духи. Його грабують, збитого і скатованого залишають помирати. Його рани – це наслідок його ж непослуху. Священик проходить біля помираючого чоловіка. “Священик” – це старозавітне право і Закон, але воно не відчуває потреби допомогти вмираючому. Другим проходить храмовий служитель – левіт, але і він проходить повз пораненого. Левіт є символом старозавітної синагоги. І ось приходить чужоземець самарянин, який уособлює собою Христа. Він дезінфікує рани пораненому вином, поливає рани оливою. Вино і олива – символізують Святі Тайни Євхаристію, Покаяння й Єлеопомазання. Нарешті він несе його до заїзду, тобто передає Святій Церкві. А господареві заїзду дає два динарії. Цей господар – це пастир Церкви, який має опікуватися ввіреними йому людськими душами. Два динарії – це два Заповіти, Старий і Новий. І ще каже: “Мушу відійти”. Христос повинен відійти, але Він прийде судити світ. І каже: “І те, що витратиш на нього більше, я заплачу тобі, коли повернуся” (Лк.10,35), тобто Він дасть нагороду тим, котрі чинять милосердя”,- сказав проповідник.

Відтак владика закликав усіх до внутрішньої готовності віднайти ближнього та віддати йому своє серце. ”Господь хоче, щоби люди допомагали страждаючим та приблизили їх до себе, а своє серце вчинили милосердним на прохання ближніх. Знайдіть своє місце в житті чи зі старозавітним рабіном, чи з левітом, а чи з погордженим усіма самарянином.”,- додав архиєрей.

По закінченню Літургії віряни відправились додому, щоб понести недільну науку в свої сім’ї та домівки.  

Джерело: прес-служба єпархії
Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди