Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

У 25-ту неділю після Зіслання Святого Духа владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння в Катедральному соборі м.Коломия

2017-11-26 19:09:30

26 листопада Єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) очолив Утреню та Божественну Літургію в Катедральному соборі Преображення Христового.

Преосвященному владиці співслужили: адміністратор Катедрального собору о.Володимир Білослудцев, економ єпархії о.Віктор Прийдун та о.Роман Малярчук. Тим часом о.Віталій Марук та о.Сергій Триф’як сповідали вірян.

Після Божественної Літургії владика Василь виголосив проповідь на тему євангельського читання. У ній архиєрей наголосив на важливості братерської любові і милосердя один до одного.

Ісус Христос розповідає нам, як чоловік, який ішов з Єрусалиму в Єрихон, попався розбійникам. Він був пограбований, побитий і залишений стікати кров’ю, вмирати на узбіччі дороги. Повз пройшли священик та левіт, зупинився тільки самарянин. Чоловік, який попався в руки розбійникам, – це Адам. Це він з Єрусалиму, тобто з раю, іде у той світ – у Єрихон. Але на нього нападає Сатана, злі духи. Його грабують, збитого і скатованого залишають помирати. Його рани – це наслідок його ж непослуху. Священик проходить біля помираючого чоловіка. “Священик” – це старозавітне право і Закон, але воно не відчуває потреби допомогти вмираючому. Другим проходить храмовий служитель – левіт, але і він проходить повз пораненого. Левіт є символом старозавітної синагоги. І ось приходить чужоземець самарянин, який уособлює собою Христа. Він дезінфікує рани пораненому вином, поливає рани оливою. Вино і олива – символізують Святі Тайни Євхаристію, Покаяння й Єлеопомазання. Нарешті він несе його до заїзду, тобто передає Святій Церкві. А господареві заїзду дає два динарії. Цей господар – це пастир Церкви, який має опікуватися ввіреними йому людськими душами. Два динарії – це два Заповіти, Старий і Новий. І ще каже: “Мушу відійти”. Христос повинен відійти, але Він прийде судити світ. І каже: “І те, що витратиш на нього більше, я заплачу тобі, коли повернуся” (Лк.10,35), тобто Він дасть нагороду тим, котрі чинять милосердя”,- сказав проповідник.

Відтак владика закликав усіх до внутрішньої готовності віднайти ближнього та віддати йому своє серце. ”Господь хоче, щоби люди допомагали страждаючим та приблизили їх до себе, а своє серце вчинили милосердним на прохання ближніх. Знайдіть своє місце в житті чи зі старозавітним рабіном, чи з левітом, а чи з погордженим усіма самарянином.”,- додав архиєрей.

По закінченню Літургії віряни відправились додому, щоб понести недільну науку в свої сім’ї та домівки.  

Джерело: прес-служба єпархії
Останні новини
350 pages

Парафіяни с.Воскресінці провели реколекції для молоді
2017-12-11 16:11:26
8-9 грудня в реколекційному домі сестер Мироносиць, у м. Яремче (с. Ямна), парафія Воскресіння Христового с. Воскресінці провела

Владика Василій (Івасюк) очолив похорон учасника АТО Івана Дубея
2017-12-10 17:03:15
Сьогодні, 10 грудня, відбулось поховання померлого учасника АТО Івана Дубея. Звістка про смерть сколихнула не тільки жителів с.Ворона, де мешкав боєць, а й цілу Коломийщину.

Архипастирський візит владики Василія (Івасюка) в с.Ворона
2017-12-10 16:54:09
10 грудня, Єпарх Коломийський владика Василій (Івасюк) відвідав парафію храму Успіння Пресвятої Богородиці с.Ворона. Однак Архиєрейську Літургію владика відслужив уже в новозбудованому храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

У Городенці провели коференцію з тем окультизму та сектанства
2017-12-06 21:55:25
3 грудня в Городенківському деканаті на парафії Успіння Пресвятої Богородиці м.Городенки на запрошення о.декана Ігора Левицького відбулася конференція з тем окультизму та сектанства.

До Коломиї привезли унікальну ікону зі Сходу
2017-12-06 20:32:06
З благословення правлячого архиєрея Коломийської єпархії, кир Василія Івасюка, у Михайлівському соборі м. Коломия для загального почитання вірними виставлена ікона Христа Спасителя, що носить назву “Я рани ваші взяв на себе”.

Колиба “У вуйка Василя” організувала благодійну вечірку
2017-12-06 13:42:12
Особливе свято - для особливих людей. У Коломиї відбулася благодійна вечірка. Організовує дійство уже 6 років поспіль родина підприємців Магасів.

Владика Василій (Івасюк) відвідав с.Лючки з нагоди храмового празника
2017-12-04 18:56:43
У понеділок, 4 грудня, на празник Введення у храм Пресвятої Богородиці владика Василій (Івасюк) відвідав парафію с.Лючки. На порозі храму архиєрея зустрів парох о.прот. Михайло Дрогомирецький спільно з церковною громадою.

Духовенство Коломийської єпархії взяло участь у першому волейбольному турнірі пам’яті Михайла Вишиванюка
2017-12-04 16:53:25
2 грудня на базі районного Молодіжного центру с.П’ядики відбувся перший волейбольний турнір пам’яті голови облдержадміністрації в 1997-2005 та 2010-2013 роках, почесного члена обласної спілки НСЖУ Михайла Васильовича Вишиванюка. Ініціатором заходу виступила Івано-Франківська обласна спілка журналістів НСЖУ, голова обласної спілки Лілія Боднарчук за підтримки Почесного консула Республіки Угорщина в Івано-Франківську Василя Вишиванюка.

Владика Василій (Івасюк) нагородив о. Василя Перцовича нагрудним хрестом з прикрасами
2017-12-03 20:40:50
3 грудня Єпарх Коломийський кир Василій (Івасюк) відвідав парафію свщмч. Йосафата, що в Коломиї. Архиєрея зустрічали перед дверима храму парох о. Володимир Касіян та сотрудник о. Василь Перцович. Після теплої зустрічі владика розпочав Архиєрейську Божественну Літургію, під час якої виголосив недільну проповідь.

Католицькі єпископи України закликають до усильної молитви за мир
2017-12-02 18:24:47
Від 7 до 8 грудня 2017 року відбудеться Доба усильних молитов за мир в Україні, яку поручили провести душпастирям, настоятелям спільнот богопосвяченого життя, провідникам молитовних груп Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, Мечислав (Мокшицький), Митрополит Львівський Римсько-Католицької Церкви в Україні та Мілан (Шашік), Єпископ Мукачівський.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди