Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Нехай не зміліє річка нашої пісенної духовності”, - владика Василій (Івасюк) на фестивалі “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”

2017-11-26 22:15:39

26 листопада в Міському палаці культури ”Народний Дім” м.Коломия відбувся IV фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”, присвячений 125-літтю від дня народження Ісповідника віри, патріарха Йосифа Сліпого. Передував такій гучній події цілий ряд заходів, які проводились в місті протягом тижня: демонстрація мультиплікаційного фільму “Йосиф Сліпий” , документальна кінострічка “Молитва за Україну”, паломницька подорож до Зарваниці та місця народження патріарха Йосифа Сліпого с.Заздрість, виставка дитячих малюнків “Духовний світ очима дітей”.

Розпочався захід з фрагменту театралізованого дійства “Владика нескорених”, в якому актори передали атмосферу нетлінної віри Патріарха в суворих таборових умовах. Після прологу право урочисто відкрити фестиваль надали його співзасновникам: правлячому Архиєрею Коломийської єпархії владиці Василію (Івасюку), голові Коломийської РДА Любомиру Глушкову, голові Коломийської районної ради Роману Дячуку, заступнику міського голови Володимиру Бойцану та народному депутату Юрію Тимошенку.

В театралізованому дійстві ми бачили малого Йосифа Сліпого, відтак його тернистий шлях. Він мав надію і з нею пройшов через всі ув’язнення й зневаги. Долаючи скільки труднощів, Патріарх не згубив своєї віри. На його життєвому прикладі пересвідчуємося, що з Богом людина здатна подолати все. Адже спочатку йде віра, а потім Бог робить чудо. Я щиро бажаю, щоб сьогодні через піснеспіви ми змогли збатитись й ще більше укріпити свою віру”, - звернувся до присутніх владика Василь.

Голова громадської організації  “Зарваницька ініціатива” Любомир Глушков пригадав як зароджувався фестиваль на Коломийщині і яких зусиль для його проведення було докладено. “П’ять років тому ми разом з активістами ГО “Зарваницька ініціатива” прийшли до владики Василія і попросили благословення на проведення такого фестивалю. На той час подібних фестивалів на Коломийщині не проводилось, хоча було багато інших достойних заходів. Ми надзвичайно переживали чи буде він жити і як його сприйме Коломийщина. Зараз фестиваль масштабно розростається, адже триває цілий тиждень, який охоплений різними святковими урочистостями. Лише один рік ми не проводили його у зв’язку з подіями на сході України. Але все-таки,  як зазначив Владика, фестиваль має проводитись незалежно як далі розвиватиметься ситуація. Адже саме він є тою духовною опорою й джерелом, яке дає нам підживлення”, - сказав Любомир Глушков.

Цьогорічний фестиваль об’єднав на одній сцені родинні дуети, аматорські хорові капели, ансамблі, церковні й дитячі хори, які співали на прославу Бога.

Розпочав мистецьку програму хор Катедрального собору Преображення Господнього “Світло Тавору” з виконання пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”. Трепетно й проникливо читала вірш “Я дякую Тобі, мій Бог” Ангелінка Соповська з Коршева. Надзвичайно душевно звучала пісня “Я піду за Христом, моя мамо” у виконанні о.Романа Малярчука. Запам’ятався й сповнений щирої любові виступ Вікторії Василишин із с.Рунгури з піснею “Ісусе, Ти мій найкращий друг”. Наспів монахів “Агне партене” виконало тріо священиків – о.Романа Малярчука, о.Михайла Луканюка та о. Юрія Лукачика. Загалом концертна програма скаладалась з 25 насичених номерів. Завершили фестиваль спільним виконанням духовного гімну України “Боже великий, єдиний”.

Наостанок владика Василій додав: “Цей фестиваль є насамперед фестивалем пошуків, згуртуванням української нації. Раніше кобзарі несли правду історії нашого народу через пісню. Звідти виріс Шевченко і багато інших світочів. Тому ми так само сходімося на такі духовні заходи, щоб не зміліла річка нашої пісенної духовності”.

Слова духовної пісні вкотре об’єднали мешканців Коломийщини й заставили битися їхні серця в унісон разом з виконавцями. Сподіваємось “пожати” ще більші плоди талантів на V ювілейному фестивалі, який відбудеться вже наступного року. 

Автор: Діана Чавага, прес-секретар єпархії
Останні новини
350 pages

Парафіяни с.Воскресінці провели реколекції для молоді
2017-12-11 16:11:26
8-9 грудня в реколекційному домі сестер Мироносиць, у м. Яремче (с. Ямна), парафія Воскресіння Христового с. Воскресінці провела

Владика Василій (Івасюк) очолив похорон учасника АТО Івана Дубея
2017-12-10 17:03:15
Сьогодні, 10 грудня, відбулось поховання померлого учасника АТО Івана Дубея. Звістка про смерть сколихнула не тільки жителів с.Ворона, де мешкав боєць, а й цілу Коломийщину.

Архипастирський візит владики Василія (Івасюка) в с.Ворона
2017-12-10 16:54:09
10 грудня, Єпарх Коломийський владика Василій (Івасюк) відвідав парафію храму Успіння Пресвятої Богородиці с.Ворона. Однак Архиєрейську Літургію владика відслужив уже в новозбудованому храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

У Городенці провели коференцію з тем окультизму та сектанства
2017-12-06 21:55:25
3 грудня в Городенківському деканаті на парафії Успіння Пресвятої Богородиці м.Городенки на запрошення о.декана Ігора Левицького відбулася конференція з тем окультизму та сектанства.

До Коломиї привезли унікальну ікону зі Сходу
2017-12-06 20:32:06
З благословення правлячого архиєрея Коломийської єпархії, кир Василія Івасюка, у Михайлівському соборі м. Коломия для загального почитання вірними виставлена ікона Христа Спасителя, що носить назву “Я рани ваші взяв на себе”.

Колиба “У вуйка Василя” організувала благодійну вечірку
2017-12-06 13:42:12
Особливе свято - для особливих людей. У Коломиї відбулася благодійна вечірка. Організовує дійство уже 6 років поспіль родина підприємців Магасів.

Владика Василій (Івасюк) відвідав с.Лючки з нагоди храмового празника
2017-12-04 18:56:43
У понеділок, 4 грудня, на празник Введення у храм Пресвятої Богородиці владика Василій (Івасюк) відвідав парафію с.Лючки. На порозі храму архиєрея зустрів парох о.прот. Михайло Дрогомирецький спільно з церковною громадою.

Духовенство Коломийської єпархії взяло участь у першому волейбольному турнірі пам’яті Михайла Вишиванюка
2017-12-04 16:53:25
2 грудня на базі районного Молодіжного центру с.П’ядики відбувся перший волейбольний турнір пам’яті голови облдержадміністрації в 1997-2005 та 2010-2013 роках, почесного члена обласної спілки НСЖУ Михайла Васильовича Вишиванюка. Ініціатором заходу виступила Івано-Франківська обласна спілка журналістів НСЖУ, голова обласної спілки Лілія Боднарчук за підтримки Почесного консула Республіки Угорщина в Івано-Франківську Василя Вишиванюка.

Владика Василій (Івасюк) нагородив о. Василя Перцовича нагрудним хрестом з прикрасами
2017-12-03 20:40:50
3 грудня Єпарх Коломийський кир Василій (Івасюк) відвідав парафію свщмч. Йосафата, що в Коломиї. Архиєрея зустрічали перед дверима храму парох о. Володимир Касіян та сотрудник о. Василь Перцович. Після теплої зустрічі владика розпочав Архиєрейську Божественну Літургію, під час якої виголосив недільну проповідь.

Католицькі єпископи України закликають до усильної молитви за мир
2017-12-02 18:24:47
Від 7 до 8 грудня 2017 року відбудеться Доба усильних молитов за мир в Україні, яку поручили провести душпастирям, настоятелям спільнот богопосвяченого життя, провідникам молитовних груп Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, Мечислав (Мокшицький), Митрополит Львівський Римсько-Католицької Церкви в Україні та Мілан (Шашік), Єпископ Мукачівський.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди