Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Нехай не зміліє річка нашої пісенної духовності”, - владика Василій (Івасюк) на фестивалі “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”

2017-11-26 22:15:39

26 листопада в Міському палаці культури ”Народний Дім” м.Коломия відбувся IV фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”, присвячений 125-літтю від дня народження Ісповідника віри, патріарха Йосифа Сліпого. Передував такій гучній події цілий ряд заходів, які проводились в місті протягом тижня: демонстрація мультиплікаційного фільму “Йосиф Сліпий” , документальна кінострічка “Молитва за Україну”, паломницька подорож до Зарваниці та місця народження патріарха Йосифа Сліпого с.Заздрість, виставка дитячих малюнків “Духовний світ очима дітей”.

Розпочався захід з фрагменту театралізованого дійства “Владика нескорених”, в якому актори передали атмосферу нетлінної віри Патріарха в суворих таборових умовах. Після прологу право урочисто відкрити фестиваль надали його співзасновникам: правлячому Архиєрею Коломийської єпархії владиці Василію (Івасюку), голові Коломийської РДА Любомиру Глушкову, голові Коломийської районної ради Роману Дячуку, заступнику міського голови Володимиру Бойцану та народному депутату Юрію Тимошенку.

В театралізованому дійстві ми бачили малого Йосифа Сліпого, відтак його тернистий шлях. Він мав надію і з нею пройшов через всі ув’язнення й зневаги. Долаючи скільки труднощів, Патріарх не згубив своєї віри. На його життєвому прикладі пересвідчуємося, що з Богом людина здатна подолати все. Адже спочатку йде віра, а потім Бог робить чудо. Я щиро бажаю, щоб сьогодні через піснеспіви ми змогли збатитись й ще більше укріпити свою віру”, - звернувся до присутніх владика Василь.

Голова громадської організації  “Зарваницька ініціатива” Любомир Глушков пригадав як зароджувався фестиваль на Коломийщині і яких зусиль для його проведення було докладено. “П’ять років тому ми разом з активістами ГО “Зарваницька ініціатива” прийшли до владики Василія і попросили благословення на проведення такого фестивалю. На той час подібних фестивалів на Коломийщині не проводилось, хоча було багато інших достойних заходів. Ми надзвичайно переживали чи буде він жити і як його сприйме Коломийщина. Зараз фестиваль масштабно розростається, адже триває цілий тиждень, який охоплений різними святковими урочистостями. Лише один рік ми не проводили його у зв’язку з подіями на сході України. Але все-таки,  як зазначив Владика, фестиваль має проводитись незалежно як далі розвиватиметься ситуація. Адже саме він є тою духовною опорою й джерелом, яке дає нам підживлення”, - сказав Любомир Глушков.

Цьогорічний фестиваль об’єднав на одній сцені родинні дуети, аматорські хорові капели, ансамблі, церковні й дитячі хори, які співали на прославу Бога.

Розпочав мистецьку програму хор Катедрального собору Преображення Господнього “Світло Тавору” з виконання пісні “Все упованіє моє на Тебе, Мати, возлагаю”. Трепетно й проникливо читала вірш “Я дякую Тобі, мій Бог” Ангелінка Соповська з Коршева. Надзвичайно душевно звучала пісня “Я піду за Христом, моя мамо” у виконанні о.Романа Малярчука. Запам’ятався й сповнений щирої любові виступ Вікторії Василишин із с.Рунгури з піснею “Ісусе, Ти мій найкращий друг”. Наспів монахів “Агне партене” виконало тріо священиків – о.Романа Малярчука, о.Михайла Луканюка та о. Юрія Лукачика. Загалом концертна програма скаладалась з 25 насичених номерів. Завершили фестиваль спільним виконанням духовного гімну України “Боже великий, єдиний”.

Наостанок владика Василій додав: “Цей фестиваль є насамперед фестивалем пошуків, згуртуванням української нації. Раніше кобзарі несли правду історії нашого народу через пісню. Звідти виріс Шевченко і багато інших світочів. Тому ми так само сходімося на такі духовні заходи, щоб не зміліла річка нашої пісенної духовності”.

Слова духовної пісні вкотре об’єднали мешканців Коломийщини й заставили битися їхні серця в унісон разом з виконавцями. Сподіваємось “пожати” ще більші плоди талантів на V ювілейному фестивалі, який відбудеться вже наступного року. 

Автор: Діана Чавага, прес-секретар єпархії
Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди