Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Студентам Коломийського навчально-наукового інституту провели лекцію на тему: “Євромайдан і Революція Гідності”

2017-12-01 19:04:27

Лекція митрофорного протопресвітера, доктора, професора кафедри пасторального богослов’я Українського католицького університету отця Михайла Димида “Євромайдан і Революція Гідності” в Коломийському навчально-науковому інституті.

У Коломийському навчально-науковому інституті отець Михайло Димид прочитав лекцію “Євромайдан і Революція Гідності” для студентів І-ІV курсів спеціальностей “Філологія (українська мова та література)”, “Початкова освіта”, “Фізичне виховання”. На початку зустрічі директор Коломийського навчально-наукового інституту Юрій Плекан представив аудиторії отця Михайла та висловив подяку за те, що отець Михайло залюбки погодився зустрітися зі студентською молоддю Коломиї.

Кожна людина, створена Богом, тому вона є доброю. У створеному Богом світі також є певні правила гри, ці правила – в серці кожної людини, і через це світ є добрим. Кожен народ має свої традиції. Наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів нам передаються настанови та життєва мудрість щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі, адже в них – світовідчуття та світосприймання українського народу. У них пояснюються та обґрунтовуються взаємини між людьми, цінність духовної культури окремої людини і нашого народу взагалі. Українське суспільство після Майдану почало жити в новому вимірі. Слово “майдан” набуло для нас особливого значення і стало символом свободи та гідності. Майдан – це подвір’я біля кожного дому, місце нашої праці чи навчання. Кожен з нас зобов’язаний творити Майдан у своєму серці. А для цього його треба наповнити Божою благодаттю. Я би порівняв Революцію на Майдані з зачаттям дитини. Потрібно довгих 9 місяців, щоби дитинка народилась, а згодом треба довгих років життя, щоби дитину ”вивести в люди”, – звернувся до молоді отець Михайло Димид. Також отець Михайло Димид розповів молоді про перспективи розвитку України, адже Майдан і Україна (вважає отець) – центральні місця боротьби зі злом, а зло можна подолати тільки любов’ю та молитвою.

Студенти цікавились  біографією гостя. Отець Михайло залюбки поділився інформацією про те, як з’явилося радіо “Воскресіння” 1989 року, про свій переїзд до Львова та активний розвиток в Україні. Насамкінець заходу викладач кафедри філології Галина Волощук висловила подяку отцю Михайлові за “філософію серця” та щирість спілкування зі студентами. Гучними оплесками студенти Коломийського навчально-наукового інституту також висловили подяку гостеві.

Автор: Галина Волощук для прес-служби єпархії
Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди