Владика Василій (Івасюк) нагородив о. Василя Перцовича нагрудним хрестом з прикрасами

2017-12-03 20:40:50

3 грудня Єпарх Коломийський кир Василій (Івасюк) відвідав парафію свщмч. Йосафата, що в Коломиї.  Перед дверима храму Архиєрея зустріли: парох о. Володимир Касіян та сотрудник о. Василь Перцович. Після теплої зустрічі владика розпочав Архиєрейську Божественну Літургію, під час якої виголосив недільну проповідь.

Згідно сьогоднішньої євангельської притчі про багача владика сказав: “У наш час майнові і грошолюбні ідеї наскрізь пронизують життя людини. Христос навчає кожного з нас шукати підтримку в любові до Бога і ближнього, але людина шукає опертя в нагромадженні багатства. Багатство не дає життя і спокою, бо воно є тільки додатком до задоволення основних потреб. Бог дає життя і додає відповідні матеріальні блага для цього. У давнину поняття багатства розумілося дещо по-іншому: багачем вважався той, хто мав багато родючої землі, багато худоби чи великі площі лісу. Тому краще було видно залежність багача від Божого благословення. Сьогодні багата людина – це та, яка має багато грошей, акцій, вкладених у прибуткові підприємства, нерухомість, будинки та землю. Все це виявляє лише активну людську діяльність. І той, хто має багато, прагне мати ще більше аж до тої міри, щоб мати все, і тому стається все меншим і меншим аж до повного зникнення. Він закривається у свій ненаситний егоїзм і це вбиває його.”

Примирившись з Ісусом, в тайні Святої Сповіді вірні численно приступили до Святого Причастя.

Відтак, після Літургії, парох храму о. Володимир Касіян подякував архиєрею за спільну молитву та увагу, яку приділяє даній парафії. На завершився пастирського візиту владика нагородив о. Василя Перцовича нагрудним хрестом з прикрасами за ревну працю на парафії та з нагоди 10-ти ліття священства і 35-ти ліття ювілею.

Джерело: прес-служба єпархії