Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Єпископ Коломийський здійснив пастирський візит до м. Яремче

2017-12-17 19:09:07

17 грудня в день, коли наша Церква вшановує пам’ять Вмуч. Варвари та  преп. Івана Дамаскина, Преосвященний владика Василь (Івасюк) завітав із пастирським візитом до м.Яремче, щоб уділити нижчі свячення: чин читця, співця, свіченосця та піддиякона випускнику Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата бр. Володимиру Ясінському.

По завершенню свячень відбулась Архиєрейська Божественна Літургія, яку Кир Василій служив спільно з парохом храму Різдва Св. Івана Хрестителя о. Мирославом Бойком. Під час проповіді Архиєрей звернувся до присутніх із повчанням на тему недільного євангельського читання – притчі про весільний бенкет. У ньому владика, зауважив, що велика вечеря, про яку йдеться в притчі – це милосердя Боже над людьми. “Таку святкову вечерю приготував цар для свого сина. Були запрошені гості, але багато з них не прийшли і тому були покарані. Святі Отці в образі того царя бачать Господа – володаря Неба і Землі. Запрошені гості – це всі люди. Вечеря – це прихід Божої ласки до людей, тобто народження Сина Божого у Вифлеємі. Починаючи від Адама і Єви, Господь через патріархів, праотців, пророків приготовляв серця людей до такої великої події. Однак, дуже багато людей не слухало та не брало до свого серця цієї Правди. Протягом тисячоліть ця притча мала Євхаристійний вимір. Господь збирає вірних навколо чаші причастя і закликає багатьох, але далеко не всі відгукуються на цей поклик. Кожен із присутніх сьогодні в храмі почув і прийняв запрошення та задумується над своїм приготування і місцем на весільному бенкеті. Але цього не досить. Сьогодні Церква закликає нас зробити наступний крок бути не лише гостями свята, але й слугами, котрі інформують і запрошують інших на недільний бенкет у храмі. Заклик залишається дійсним допоки весілля не наповниться гостями.”

Після Літургії владика подякував всім вірянам за присутність та спільну молитву, а відтак звернувся до новопоставленого піддиякона, побажавши витримати в доброму до кінця. У свою чергу бр. Володимир висловив вдячність батькам та родині, які приїхали спільно розділити радість важливої події у його житті. Звертаючись до владики піддиякон запевнив, що готовий служити Господеві та Церкві там, де його буде покликано. На завершення єпископ поблагословив присутніх через мирування.   

Джерело: прес-служба єпархії
Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди