друкувати


Святий Миколай завітав до дітей Надвірнянщини

Єпархія УГКЦ | 2017-12-18 22:51:09

Святитель Миколай в нашому народі має особливе шанування. Є чимало церков названих в його честь. А свято Миколая люблять як дорослі, так і діти. Всі очікують на той момент, коли Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити дітлахів за їх добрі вчинки.

В навечір’я цього свята Святитель Миколай завітав до дітвори Надвірнянщини. У Прокатедральному Соборі Благовіщення Пресвятої Діви Марії відбулось театралізоване дійство, присвячене Чудотворцю Миколаю. Не тільки дітки, але й дорослі змогли насолодитися атмосферою свята, яке підготували: вихованці недільної школи Прокатедрального Собору Благовіщення Пресвятої Діви Марії за опіки Сестер Служебниць; вихованці Надвірнянського Будинку Творчості під керівництвом п. Світлани Дремлюги (директор п. Руслана Калин) та дитячий хор "Феліціо" художній керівник п. Наталія Байдак. Особлива подяка пану Володимиру Свяглі та п. Іванні Микитин, яка стала постановником дійства, котре представили глядачам. 

На завершення свята отець Андрій Бакота, Надвірнянський протопресвітер та парох Собору Благовіщення Пресвятої Діви Марії подякував всім присутнім. Зокрема він зазначив: "Святитель Миколай завжди приходив на допомогу бідним, знедоленим людям у найскрутніші хвилини їхнього життя, так несподівано, аби його ніхто не бачив. Робив добро, не чекаючи на подяку і славу. І тому його ще за життя називали "батьком сиріт, вдів і бідних". Він дав нам приклад, як потрібно виконувати добрі справи, як чинити діло милосердя. Дивлячись на нього, ми повинні усім своїм життям прагнути Бога, любити людей та творити безліч добрих справ поки ще маємо час на землі".
Після свята всі бажаючі мали нагоду взяти участь у майстер-класах "Різдвяна іграшка" та "Різдвяний пряник" під орудою вчителів Надвірнянської Художньої Школи: п. Ольги Кеби, п. Наталії Пак та п. Оксани Ружило.
Висловлюємо вдячність також тим, хто допомагав у проведенні театралізованого дійства: п. Оресту Мацьківу (технічне забезпечення), п. Руслану Сеніву (відео-зйомка), п. Івану Сем’янів (Надвірнянська ТРК).

Джерело: прес-служба Надвірнянського деканату