друкувати


В храмі с.Сопів відзначили День Святого Миколая

Єпархія УГКЦ | 2017-12-19 16:49:49

Світом продовжує мандрувати Святий Миколай. Сьогодні він завітав і до діток парафії Покрови Пресвятої Богородиці с.Сопів, залишивши пакуночки солодощів. На святкове богослужіння цього дня прийшла не тільки малеча, а й учні школи.

Після Літургії парох храму о.Олег Ткачук привітав усіх присутніх, а найперше іменинників, зі святом. В свою чергу сотрудник о.Іван Шинкарук, спілкуючись з малечею запитав чи вірять вони, що Святий Миколай існує, на що почув тверде, беззаперечне "так!" Далі отець продовжив: "Я їхав в автобусі, а там між людей скільки різних думок: одні кажуть "не знаю", інші "а може" і лише батьки зітхаючи: "вже який рік знову когось треба дурити". І я задумався над цим. Повірте мені, дорогі діти, він є, бо якби Миколая не було, ми б тут не зібрались. Найбільшою його заслугою є те, що він робив добро не даючи про себе знати. Саме цього Святий Миколай навчив наших батьків, а вони відповідно вчать нас".

Після слів священика свято продовжилось за участю самих дітей, які підготували вірші та пісню на знак подяки Чудотворцю. За послух та молитви протягом року кожен отримав солодкий подарунок. Іскри радості в дитячих очах стали подякою усім тим, хто докладає зусиль аби добро крокувало й не оминало тих, кому так потрібне. Закінчилось свято мируванням, під час якого з хору лунали слова добре знаної пісні "Ой хто, хто Миколая любить" .

Джерело: прес-служба єпархії