друкувати


Проща до Борислава за мир в Україні

Єпархія УГКЦ | 2017-12-19 17:58:02

16 грудня була організована поїздка вірян Лоєви, Переросля та Цуцилова до храму св. Анни, відомого великою кількістю мощів святих, заступництво яких настільке сильне, що цю церкву називають духовною лічницею. Основна мета прощі - мир в Україні та світі, які потерпають від злопам'ятності, зависті й війни.
Схвильована, роздратована, зранена гріхами душа нездатна передавати мир, тому всі прочани приступили до Св.Сповіді, щоб через ліки цієї Тайни повернути гармонію душі. Тільки тоді Воскреслий Ісус зможе представити чисту молитву перед Отцем Небесним і вчинити її плідною.

Ця Церква є особливою, адже коли людина знаходиться в стані освячуючої ласки, то через віру і дотик до мощів відбуваються неймовірні чуда: зникають онкохвороби, повертається зір, безплідні отримують дар батьківства і ще довгий перелік того, на що медицина не знаходить пояснень. Надприродні зцілення є виявом того, що наш милосердний Батько вислуховує заступницькі молитви святих та пам'ятає за своїх дітей і бажає кожному тільки добра.
Цікавою була розповідь отця Романа про мощівник, в якому вмонтовані 54 реліквії. Наприкінці Літургії священик всім, хто був присутній прикладав до голови цей дивовижній мощівник, як зцілюючий поцілунок спільноти святих до немічної людини.

Щоб оновити життя інших найефективнішим засобом залишається молитва, яка здатна проникнути туди, де людські сили обмежені.Через молитовне заступництво святих віряни випрошували Божих ласк для тих, хто страждає.

Євхаристійний Ісус привертає до себе увагу через унікальний кивот, який відтворений на праобраз кивота старозавітного. Вірні перепрошували Господа за гріхи свої та гріхи цілого світу, а також за святотатські Причастя, адже це спричинює духовно-генетичний параліч та закаменілість серця. Св.Павло каже: "Тому, хто буде їсти хліб або чашу Господню недостойно, буде винний супроти тіла і крові Господньої. Хай, отже, кожний випробує себе самого, і тоді їсть цей хліб і п'є цю чашу. Бо хто їсть і п'є, не розрізняючи, що то тіло Господнє, суд собі їсть і п'є. Ось чому у вас багато недужих та хворих, та й чимало умирають."(1 Кр.11,27).

З подячною молитвою на вервиці до Божого Милосердя та Фатімської Непорочної Богородиці прочани поверталися додому, твердо переконані, що мир і спасіння в Ісусі, а всяка сила у Святому Дусі.

Джерело: прес-служба єпархії