друкувати


Передріздвяні реколекції у Биткові

Єпархія УГКЦ | 2017-12-21 21:48:42

З 14 по 17 грудня в храмі Успіння Пресвятої Богородиці с.Битків відбулися передріздвяні реколекції. На запрошення пароха о.Володимира Чорноокого провадити духовні науки для парафіян приїхав о.Василь Іванів, монах Чину Найсвятішого Ізбавителя.

Реколекції – це відновлення для душі, під час яких кожен присутній має змогу задуматись над своїм життям, переосмислити його, знайти відповіді на питання, які турбують людину. На основі цитат із Біблії, реколектант розглянув такі аспекти життя як: віра, подружні цінності, відносини батьків і дітей, любов до ближніх.

Духовні науки проводилися для людей різного віку, які були сповнені Божої мудрості та любові. За цей час отці відвідали й учнів школи, з якими провели цікаву бесіду. Вже в суботу ввечері, о. Василь підкорив молодь своєю рішучістю та добротою, адже його слова насичені чимось надзвичайним, так і хочеться слухати. Отець-редемпторист ставить перед нами питання: "Які ми християни, якщо не хочемо чути Бога? Господь каже нам: "Люби ближнього свого." Ми не чуємо і робимо все для того, щоб  нашкодити іншому. Він каже: "Немає інших Богів крім Мене". А ми зраджуємо Його, не визнаємо! Як не соромно називати себе християнином і так поводитись?"

За весь час духовних наук серця людей сповнювалися словами зі Святого Письма, кожен знайшов відповіді на питання, які так цікавили. В часі реколекцій парафіяни мали можливість приступити до Святих Тайн Сповіді та Причастя, примиритися з Богом, взяти участь у Святих Літургіях і Молебнях. Закінчились реколекції недільною Літургією в храмі Успіння Пресвятої Богородиці. Наостанок о.Василь взяв участь святкуванні храмового празника з нагоди свята Влмч. Варвари.

Висловлюємо щиру вдячність о.Василю Іваніву за те, що відгукнувся на запрошення і провів реколекції, щоб ми могли вповноті користати з цих наук.

Автор: Роксолана Лахва для прес-служби єпархії