Коломийська єпархія УГКЦ
Зображення із фотогалереї

Християнський вісник

Церковний дрес-код

2017-06-22 10:51:00

Чи можна ходити до церкви в джинсах, міні-спідниці, шортах? Яким є найкращий “церковний” дрес-код для молодої людини? Своєю думкою діляться імідж-дизайнер, священик та дружина священика, в той час як молодь намагається вгадати, як краще одягнутися, коли зайдеш до храму.

БФ “Карітас” розпочав проект для вирішення проблеми спілкування між коломиянами і переселенцями

2017-06-16 20:00:37

Доволі часто з уривків приватних розмов можна почути нарікання на людей-переселенців, мовляв прийшли на все готове, “вони зовсім не трудолюбиві”, а ще смітять і не поважають чужу працю, розмовляють російською мовою та ще цілий ряд всяких неприємностей і звинувачень.

Духовно-екологічні роздуми над Знаннями як даром Святого Духа

2017-03-29 21:45:03

Знання – це дар Святого Духа, який допомагає ще більше заглибитись у таємницю Божої любові до Свого Створіння.

 

Треба вчити себе перемагати труднощі довготривалою вірою в Бога”, - владика Василь (Івасюк) в день празника Непорочного Зачаття

2017-12-22 16:26:42

У день празника Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці владика Василь (Івасюк) з нагоди храмового свята відслужив Архиєрійську Літургію в с.Пнів, Надвірнянського району. Вже на церковному подвір’ї єпископа вітали діти спільно з парохом о.Миколою Костиком та сотрудником о.Ярославом Онуфраком. Під час богослужіння єпископ уділив дияконські свячення бр.Володимиру Ясінському, випускнику Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата. 

Архиєрейську Божественну Літургію з Преосвященним владикою співслужили: декан Пнівський о.м.Богдан Михайлина, декан Надвірнянський о.Андрій Бакота та численне духовенство Коломийської єпархії.

Під час спільної молитви владика звернувся до парафіян зі словом проповіді. “Сьогоднішнє свято Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці ставить наголос на щасливому зачатті дитини в лоні матері і благословенний початок життя завдяки молитві та сильній вірі безплідних батьків Йоакима і Анни.  Теперішні обставини, у разі безпліддя, відкинувши молитву й віру пропонують “завести” дитину набагато швидше через штучне запліднення, сурогатне материнство чи усиновлення. З одного боку – батьки мають право мати потомство, а з іншого – кожна дитина має право від самого Бога бути зачатою в шлюбі”.

В другій частині своєї проповіді владика глибше пояснив суть вищезгаданих методів запліднення: “двоє подругів особисто і свідомо цілком віддають себе один одному і тільки так починають життя. Натомість, штучне запліднення роз’єднує два нерозривних аспекти – зачаття і єдність подружжя. Штучне запліднення припускає маніпуляцію клітинами з боку третіх осіб та відсутність взаємної любові між чоловіком і жінкою. Зачата таким чином дитина не є плодом любові, а стає виконаним продуктом “на замовлення”. На жаль, бувають ситуації, коли допомогти справді неможливо. Однак подружні пари не повинні забувати, що коли батьківство неможливе, тоді подружнє життя не втрачає своєї цінності. Фізична неплідність може бути для подружжя нагодою для здійснення інших завдань. Прийняття і виховання покинутих дітей, дітей-сиріт – прекрасний приклад реалізації заповіді любові до ближнього.”

Наостанок владика Василь додав: “Святі Йоаким і Анна довго молилися і сильно вірили так, що тільки на схилі літ дочекалися дитинки. Отже, треба вчити себе перемагати труднощі довготривалою вірою в Бога.”

Після закінчення Святкової Літургії звучали подячні слова від священнослужителів і новопоставленого диякона. Далі з нагоди храмового свята відбулось мирування та чин освячення води. 

Автор: Діана Чавага, прес-секретар єпархії
Останні новини
356 pages

Парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля
2018-01-28 22:35:54
27 січня парафіяни с.Назавизів здійснили різдвяне паломництво до святинь Тернопілля. Однією із визначних святинь є духовний центр – Зарваниця.

Розколяда на парафії с.Хутір-Будилів
2018-01-28 22:09:06
28 січня на парафії с. Хутір-Будилів відбулась Розколяда. Перед початком дійства з вітальним словом до присутніх звернувся адміністратор храму о. Сергій Радченко. Після спільної молитви в храмі звучали найрозноманітніші колядки на прославу Божу.

Владика Василь (Івасюк) освятив іконостас у храмі с.Ліски
2018-01-28 17:05:00
28 січня на парафії в с.Ліски, що належить до Отинійського деканату відбулось освячення іконостасу. На запрошення адміністратора храму о. Андрія Гончаренка Архиєрейську Божественну Літургію та Чин освячення звершив єпископ Коломийський владика Василь (Івасюк).

Покаяння – це дерево життя, яке воскрешає багатьох духовно померлих”, - владика Василій (Івасюк) у неділю після Богоявлення.
2018-01-21 17:06:45
Сьогодні, в неділю після Богоявлення, кир Василій (Івасюк) очолив богослужіння в головному храмі єпархії.

Архиєрейське богослужіння у неділю після Богоявлення
2018-01-21 15:34:34
21 січня, у неділю після Богоявлення, єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк) здійснив пастирський візит до парафії Святого Миколая Чудотворця, що в Коломиї.

Слово Предтечі й по сьогодні служить дороговказом у нашому житті”, - владика Василій (Івасюк)
2018-01-20 18:33:28
20 січня, у день свята собору Івана Хрестителя, правлячий архієрей Коломийської єпархії кир Василій (Івасюк) відвідав парафію Богоявлення Господнього, в м.Коломия.

Зі щедрівками до єпархії
2018-01-19 22:11:11
Сьогодні, 19 січня, до єпархіального управління з хорошим та піднесеним настроєм завітав хор Катедрального собору Преображення Христового, щоб защедрувати.

Владика Василь (Івасюк) здійснив Чин освячення води в Буковелі
2018-01-19 18:37:24
У день празника Богоявлення Господнього єпарх Коломийський здійснив Чин освячення води в гірськолижньому курорті “Буковель”.

Кожен, хто скуштує воду оцю стане чистим”, - владика Василь (Івасюк)
2018-01-19 13:48:06
Сьогодні парафіяни Катедрального собору Преображення Христового м.Коломиї урочисто відсвяткували Хрещення Господнє. З нагоди свята владика Василь (Івасюк) очолив богослужіння, які розпочались чином Великого повечіря з Литією.

У Навечір’я Богоявлення владика Василь (Івасюк) звершив святкове богослужіння та чин освячення води
2018-01-18 16:03:43
18 січня, у Навечір’я Богоявлення, владика Василь (Івасюк) молився в соборі Святого Архистратига Михаїла, що в м.Коломия. Єпископ очолив Великі Царські часи, після яких була відслужена Вечірня із Літургією Василія Великого.

 • Правлячий Архієрей  Преосвященний Владика
  Кир Василій Івасюк
 • Канцелярія єпархії
  Протосинкел
  о. Роман Кіцелюк
  Синкели
  о.Володимир Прокіпчук
  о.Юрій Лукачик

  Канцлер
  о.Микола Горецький
  Віце-канцлер
  о. Олександр Федоришин

 • Економічний відділ
  Економ
  о. Віктор Прийдун

  Касир
  с.Вероніка Петрук

  Юрист
  п. Віра Сліпко
 • Прес-служба єпархії
  Речник
  о. Олег Гриців
  +380978131123
  Прес-секретар
  п. Діана Чавага
  e-mail: press.ugcc.ko@gmail.com
  Канцелярія єпархії
  +380662002606
  вул. І.Франка, 29, м.Коломия
  Івано-Франківської обл.
  78200 Україна
  e-mail: diocese.kolomyja@gmail.com
  Наші кнопки
 •  
 • Дизайн
  pent@gon : studio
 • Підтримка
  добрі люди
 • Розміщення
  добрі люди